ALMS sınav uygulaması sistem eylemlerine erişebilir mi?

mahmut5555

Femtopat
Daha fazla  
Alms sınavındayken Discord gibi uygulamalardan ekran kaydı aldığımız sitenin sistemine ulaşabilir mi? Öğretmenlerin haberi olur mu?

Web sekmesinde geçişleriniz ve mouse hareketlerinizi kayıt altına alabilirler. Ek olarak Web sekmesi üzerinden Print Screen gibi faaliyet yaparsanız sistem sizi atabilir. Kurdukları sisteme bağlı bir şey .

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi kurulan sisteme bağlı. Açık öğretim fakültesinde sekmeyi değişmek bile sınavın otomatik kapanmasına sebep olurken, çoğu şehir üniversitesi sadece sınavı kaç dakikada bitirdiğini, hangi soruda kaç dakika geçirdiğini gösteriyor hocalara.

teşekkür ediyorum yani sınav sistemi alms. ben sınavdan önce discorddan ekran yayını açsam bu yayının bilgisi alms websitesi tarafından görüntülenebilir mi?

teşekkür ediyorum yani sınav sistemi alms. ben sınavdan önce discorddan ekran yayını açsam bu yayının bilgisi alms websitesi tarafından görüntülenebilir mi?
Görüntülenmez merak etmeyin. Benim onlarca arkadaşım bu yöntemi kullanıyor farklı üniversitelerde.

Geri
Yukarı