alokonsolkirala.com güvenilir mi?

bartp04

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, PS4 kiralayıp Marvel's Spider-Man ve zaman kalırsa Spider-Man Miles Morales oyunlarını bitirmek istiyorum ama bu site hariç hepsini beraber kiralayabileceğim bir yer bulamadım. Peki bu site güvenilir mi, bu siteyi kullanmış olan birisi var mı?

Merhaba, PS4 kiralayıp Marvel's Spider-Man ve zaman kalırsa Spider-Man Miles Morales oyunlarını bitirmek istiyorum ama bu site hariç hepsini beraber kiralayabileceğim bir yer bulamadım. Peki bu site güvenilir mi, bu siteyi kullanmış olan birisi var mı?

Alo dolandırıl gibi geldi bana.

Aşırı dandik bir site. Stok fotoğraflara sitenin adını yazmışlar. O kadar kötü yazmışlar ki piksel piksel olmuş yazılar. Bana da güvenli gelmedi.

Değişik bir fiyat politikaları var. Normal bir kafe günlüğü 90 haftalığı yaklaşık 400 TL'den falan kiralıyor ama bu site 1 haftalık kira ücretini 280 TL, 1 günlük kira ücretini 110 TL.

Güvenilir olsa bile çok acemice yapmışlar siteyi. Sürüyle yazım hatası ve kötü resimler var. Bence değişmesi lazım.

Güvenilirdir, kullanan arkadaşım oldu. Zaten şöyle bir durum var konsolu kiralarsanız kapınıza kadar getirip kuruyorlar, parasınıda kapıda ödüyorsunuz.Geri vereceğiniz zamanda aynı şekilde kurye kapınıza gelip götürüyor.

Geri
Yukarı