Alper RENDE-AR1 hazır sistem için anakart önerisi

umuterol

Femtopat
Daha fazla  
Selam,
ALPER RENDE AR1 hazır sistemini almayı düşünüyorum fakat anakarttan ve kasadan emin değilim.
Önerilerinize açığım farklı sistem önerilerinize de açığım 30bin TL bütçem var.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@umuterol mevcut anakart ve kasa da gayet guzel. Mevcut anakart 2X gen4 M.2 destekli 64 GB RAM destekli tek sikintisi Aura destegi yok. 618₺ farkla M-E alabilirsiniz. Kasa gayet iyi guzel denilebilecek bir hava akisi var kasanin tek eksi yonu egzoz fan RGB degil tabii bu da kime gore neye gore eksi kisiden kisiye degisir. Anakarti M-E yaparsaniz kasanin RGB'lerini de Aura Sync yaziliminda. Kontrol edebilir diger bilesenler ile senkron calistirabilirsiniz.

@umuterol mevcut anakart ve kasa da gayet guzel. Mevcut anakart 2X gen4 M.2 destekli 64 GB RAM destekli tek sikintisi Aura destegi yok. 618₺ farkla M-E alabilirsiniz. Kasa gayet iyi guzel denilebilecek bir hava akisi var kasanin tek eksi yonu egzoz fan RGB degil tabii bu da kime gore neye gore eksi kisiden kisiye degisir. Anakarti M-E yaparsaniz kasanin RGB'lerini de Aura Sync yaziliminda. Kontrol edebilir diger bilesenler ile senkron calistirabilirsiniz.
teşekkür ederim kasadan tek korkum boyut. ilerideki güncellemelerde beni sıkıntıya sokar mı diye düşünüyorum. değiştirirsem 618 farklı anakartı alırım diye düşünüyorum ben de.

O sistem yerine bunu alabilirsiniz bütçe yükseltirseniz:
bu sistemi de düşünebilirim ama üstte yazılanlara göre ekran kartı sıkıntı yaratacak gibi bana

Son düzenleme:
Kasa buyuk bir kasa degil ozelliklede ustte 240mm sivi destegi resmi olarak yok takanlarda zor bela ite kaka ya da disari monte ederek takmisbutce varsa GT501 tercih edilebilir.

Onun yerine bence bu sistemi alın hocam, ekran kartı 12 GB ve 1000 TL daha ucuz.

AMD ekran kartı iyi hoş da sanki bunun da diğer bileşenlerine kıyasla fiyatı yüksek?

Yeni konular

Geri
Yukarı