Alpha-rules vs Sinerji mithra

Duyduğuma göre Sapphire RX 6600'lerde ısınma problemi varmış ben olsam İtopya'dan alır belli bir zaman sonra PSU mu değiştirirdim.
Evet hocam araştırdım şimdi dual serisi daha serin çalışıyor pulse’a kıyasla. PSU ne kadar götürür ki, kimisi patlar falan yazmış da o kadar para verip de böyle bir şeyle karşılaşmamak için sinerji’deki sistemle arasında gidip gelmiştim.

Evet hocam araştırdım şimdi Dual serisi daha serin çalışıyor Pulse'a kıyasla. PSU ne kadar götürür ki, kimisi patlar falan yazmış da o kadar para verip de böyle bir şeyle karşılaşmamak için Sinerji'deki sistemle arasında gidip gelmiştim.
Hocam 600 TL gibi bir civara PSU'yu değiştirirsiniz diye düşünüyorum ileride yok değiştiremem derseniz Sinerji'deki daha iyi tabii ama ben olsam Sapphire RX 6600 almazdım.

Evet hocam araştırdım şimdi Dual serisi daha serin çalışıyor Pulse'a kıyasla. PSU ne kadar götürür ki, kimisi patlar falan yazmış da o kadar para verip de böyle bir şeyle karşılaşmamak için Sinerji'deki sistemle arasında gidip gelmiştim.

Bu sisteme bakabilirsiniz.

Evet arkadaşın attığı sistem daha güzel direk alırsınız PSU'yu kafaya takmamış olursunuz.

Evet arkadaşın attığı sistem daha güzel direk alırsınız PSU'yu kafaya takmamış olursunuz.
evet bu sistemi de gördüm ama r5 5500’ü 12100f’le kıyaslayınca değmez diye düşündüm. Bir de 5500’de pcie 4.0 desteği yok.

Evet bu sistemi de gördüm ama R5 5500'ü 12100F'le kıyaslayınca değmez diye düşündüm. Bir de 5500'de PCI-e 4.0 desteği yok.

Intel olarak da mevcut.

Intel olarak da mevcut.

Teşekkürler

Geri
Yukarı