Alt+F4 basınca arkadan gelen "bay bay" sesi

KarlBentham

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11
MSI GeForce RTX 3060 Ti
2x16 GB RAM
Intel i3-13100F
650W PSU
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi çok rastgele bir şekilde bir uygulamadan çıkmak için alt+F4 tuş kombinasyonlarını kullandığımda nadiren arkadan birisi "bay bay" diyor, rica ediyorum saçmalamayın arkada video açık değil aramada değilim ses çıkartabilecek herhangi bir uygulama yok, ses kalın bir ördek sesine benziyor ve tüyler ürpertici bir tonu var. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarattım ancak hiçbir ize ulaşamadım, keza kendimce bir virüs olayınada tanıklık etmedim, bu yaklaşık yarım yıldır devam ediyor ve internette hiç kimse bununla alakalı bir şey yazmamış, sizce ne olabilir, Anti-Virüs'lerden saklanmayı başaran ve benim farkında olmadan arkada bilgisayarımdan bilgi sızdıran bir virüs mü yoksa basit bir uygulama hatası mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi çok rastgele bir şekilde bir uygulamadan çıkmak için alt+F4 tuş kombinasyonlarını kullandığımda nadiren arkadan birisi "bay bay" diyor, rica ediyorum saçmalamayın arkada video açık değil aramada değilim ses çıkartabilecek herhangi bir uygulama yok, ses kalın bir ördek sesine benziyor ve tüyler ürpertici bir tonu var. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarattım ancak hiçbir ize ulaşamadım, keza kendimce bir virüs olayınada tanıklık etmedim, bu yaklaşık yarım yıldır devam ediyor ve internette hiç kimse bununla alakalı bir şey yazmamış, sizce ne olabilir, Anti-Virüs'lerden saklanmayı başaran ve benim farkında olmadan arkada bilgisayarımdan bilgi sızdıran bir virüs mü yoksa basit bir uygulama hatası mı?

Hangi oyun? Osu falan mı?

Hangi oyun? Osu falan mı?
Yok hayır genelde opera gx kapatırken oluyor nadiren olduğu için başka neyi alt f4 ile kapattığımda ses geldi hatırlamıyorum, fakat en son opera gx'i alt f4 ile kapattığımda bu ses çıktı.

Allah seni kahretmesin be adam. Gece gece inme indirme çabasında mısın? Ne diye gecenin köründe açarsın bu konuyu?
Virüs falan var büyük ihtimal ile ben hiç bir uygulamanın böyle bir özelliğe sahip olmadığından kesinlikle eminim.

Ruh sağlığı ve hastalıkları bölümünden randevu alın. Düzelir büyük ihtimalle, iyi forumlar.
Psikolojik sağlık olarak çok sağlıklı olmasamda tedavi görmemi gerektirecek herhangi bir problem yok, alt f4 attığımda gelen bay bay diyen karakteristik bir ördek sesini taklit edecek kadar delirmedim. Konuya ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Allah seni kahretmesin be adam. Gece gece inme indirme çabasında mısın? Ne diye gecenin köründe açarsın bu konuyu?
Virüs falan var büyük ihtimal ile ben hiç bir uygulamanın böyle bir özelliğe sahip olmadığından kesinlikle eminim.
Her foruma baktım internette aramadığım yer kalmadı kime sorsam böyle bir şey ile karşılaşmadıklarını söylüyorlar, anti malware ve anti virüs programları ile çok kez tarattım ayrıca herhangi bir şekilde tehditkar bir uygulamayı ben bile kendi bilgisayarıma indiremiyorum, artık nasıl virüs bulaştırdım ya da bulaşmadı da discord'da olduğu gibi opera gx şaka sesleri felanmı ekledi bilmiyorum, meraktan öldürecek bu olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı