Çözüldü Alt gr alt+CTRL olarak çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptop bugün elime ulaştı ve sıfır. Parçaların sorunsuz olduğunu düşünüyorum. Teknik destek de teyit etti bunun Huawei kaynaklı bir sorun olmadığını. Modeli Huawei Matebook D16. işletim sistemi Windows 10 Home ve orijinal. Klavyede garip bir sorun yaşıyorum.
Sol alt tuşu olması gerektiği gibi sadece alt işlevini görüyor. Ancak alt gr tuşu alt + CTRL tuşlarını aktif ediyor. Bu benim bazı kısayolları yapmama engel olabiliyor. Bunu değiştirmenin bir yolu var mı?

Çözüm
Alt Gr tuşunun görevi CTRL+Alt işlevi görmesi zaten. Sorun ne, anlamadım.

Sanırım sorun Huawei AI Search adlı uygulamaymış. Normalde ben Alt Gr + Q'ya bastığımda @ çıkması gerekirken o uygulama açıkken Alt + CTRL + Q'ya basıldığında bir arama çubuğu çıkarıyordu ve tuş işlevini görmüyordu. Bunu kapatınca normal kullanıma geri dönebildim. Teşekkür ederim cevabınız için.
Alt Gr tuşunun görevi CTRL+Alt işlevi görmesi zaten. Sorun ne, anlamadım.

Sanırım sorun Huawei AI Search adlı uygulamaymış. Normalde ben Alt Gr + Q'ya bastığımda @ çıkması gerekirken o uygulama açıkken Alt + CTRL + Q'ya basıldığında bir arama çubuğu çıkarıyordu ve tuş işlevini görmüyordu. Bunu kapatınca normal kullanıma geri dönebildim. Teşekkür ederim cevabınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı