Alt Katta Olan Modem için Access Point Almak

Hugo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

İnterneti alt katta akrabalarımla ortak kullanıyorum ve modem alt katta duruyor. Bende evimin her yerinde iyi sinyal alamıyorum hatta bazı yerlerde hiç çekmiyor. Bunu düzeltmek için aşağıdan kablo çekip eve Access Point alıp alsam bağlasam, bu sistem modemi kendi evime çıkarmış gibi iş görür mü? Şimdiden teşekkür ederim.

Konu günceldir arkadaşlar

++

Alacağın AP'ye göre değişir. İyi bir şey alırsan modemden farkı olmaz. Gider ucuz bir şey alırsan beş kullanıcıdan sonra AP kaldırmayabilir. Sorunun cevabı; Evet modemi yukarı çıkarmış gibi olursun kullanıcı sayısına bağlı olarak.

Merhaba arkadaşlar,

İnterneti alt katta akrabalarımla ortak kullanıyorum ve modem alt katta duruyor. Bende evimin her yerinde iyi sinyal alamıyorum hatta bazı yerlerde hiç çekmiyor. Bunu düzeltmek için aşağıdan kablo çekip eve Access Point alıp alsam bağlasam, bu sistem modemi kendi evime çıkarmış gibi iş görür mü? Şimdiden teşekkür ederim.

Konu günceldir arkadaşlar

++
Aynen aşağıdaki gibi çeker, internet hızında fazla değişmez...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı