Alt sokakta fiber varken evde ADSL var

Doğru ama Türk telekoma gidip konuşacağım gerekiyorsa parasını ben vereyim çeksinler şu fiberi.

Hocam bende de VDSL var yani ila fiber olmak zorunda değil bencr nedeni 100 megabit üstü tek bir tarife var oda 200'lük oda Telekom'da daha yok pingse sorun onunda çözümı iyi bir modem veya router.

Hocam bende de VDSL var yani ila fiber olmak zorunda değil bencr nedeni 100 megabit üstü tek bir tarife var oda 200'lük oda Telekom'da daha yok pingse sorun onunda çözümı iyi bir modem veya router.

Hocam zaten TurkNet'e geçeceğim taahhütün bitmesini bekliyorum. VDSL altyapım da 50 Mbps destekliyor.

Hocam bölgenizde ve sizdede VDSL var ama boş port olmayabilir. Netspeed ve Extranet üzerinden altyapı sorgulaması yapıp buraya atabilir misiniz ? Attığınız DSL değerlere göre ya santrale yakınsınız yada VDSL bir kabine bağlısınız.

Hocam bölgenizde ve sizde de VDSL var ama boş port olmayabilir. NetSpeed ve Extranet üzerinden altyapı sorgulaması yapıp buraya atabilir misiniz? Attığınız DSL değerlere göre ya santrale yakınsınız ya da VDSL bir kabine bağlısınız.

Hocam interneten sorgulatığında ADSL gözüküyor.
Aslında telekoma gidip sorgulatsa daha güncel sonuçlar çıkar ama corona var neyazıki:(.

Bence sizin haliniz daha iyi hocam bu arkadaşta ADSL var.
Siz yine iyiymişsiniz bizim apartmanda VDSL var. 3 adım ilerisinde fiber var.
Bizim halimiz daha vasat hocam. Adsl denen şey ne kadar acımasız. VDSL in köpeği olurum. Ama tabii fiber geliyorsa ne âlâ
Hocam bölgenizde ve sizdede VDSL var ama boş port olmayabilir. Netspeed ve Extranet üzerinden altyapı sorgulaması yapıp buraya atabilir misiniz ? Attığınız DSL değerlere göre ya santrale yakınsınız yada VDSL bir kabine bağlısınız.
Hocam interneten sorgulatığında ADSL gözüküyor.
Aslında telekoma gidip sorgulatsa daha güncel sonuçlar çıkar ama corona var neyazıki:(.
Bu arada extranet sonucum şaşırtıcı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210602-143626.png
    Screenshot_20210602-143626.png
    70 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Olabiliyorsa VDSL hocam geçin hocam bir rahatlarsınız bir de alabilirseniz 50'lik paket alın mis.
Abicim ben de diyorum ki taahhüt uzatmaya gerek yok. Zaten Türknet geçeceğim diyorum. Anlamıyorsunuz herhalde. Bu taahhüt denilen şey bir hapishane gibi. Ve ayrıca ben taahhüt gibi faturalı veya taksitli bir ürün, online araç da almayı sevmiyorum.

Abicim ben de diyorum ki taahhüt uzatmaya gerek yok. Zaten TurkNet geçeceğim diyorum. Anlamıyorsunuz herhalde. Bu taahhüt denilen şey bir hapishane gibi. Ve ayrıca ben taahhüt gibi faturalı veya taksitli bir ürün, Online araç da almayı sevmiyorum.

TurkNet'e deyin hocam VDSL'e çevirin diye.
Onlarda Telekom ekibine der.

Yeni konular

Geri
Yukarı