Steam Alt Tab atınca indirme duruyor

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Steam'de indirme yaparken Discord'a, Google'a falan bakıp geri açtığımda indirme hızı 0'a düşüyor. Bir de TurkNet kullanıyorum test yaptığımda 400-900 arası download ve yine yakın şekilde upload gösteriyor. Steam'de indirme hızı 40 50'lere çıkıp yavaş yavaş 10 seviyelerine düşüyor. Bunların bir çözümü var mı?

Merhaba. Steam'de indirme yaparken Discord'a, Google'a falan bakıp geri açtığımda indirme hızı 0'a düşüyor. Bir de TurkNet kullanıyorum test yaptığımda 400-900 arası download ve yine yakın şekilde upload gösteriyor. Steam'de indirme hızı 40 50'lere çıkıp yavaş yavaş 10 seviyelerine düşüyor. Bunların bir çözümü var mı?

Ayarlar kısmında indirmeler oyun oynarken izin ver var onu deneyebilirsin ya da bağlantı ayarlarına bakabilirsin. İyi bir konum seç belki düzelir hiç böyle bir şey yaşamadım ama oyun indirirken zaten birkaç dakika 0 da gözüküyor. Bende bir kere olmuştu ama alakası yok diye düşünüyorum bu konu ile alakalı. Steam'ı kapat aç yaptım düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müsait bir zamanda bakarım hocam şu an 40Mbps civarlarına çıkıp düşüyor sonra geri yükseliyor değişik.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum, herhangi bir çözüm bulabildiniz mi?

Alta bıraktığım görseldekinden daha kötü oluyor aslında, bunu sadece ss atıp nasıl bir şey olduğunu göstermek için çektim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-25_212954354.png
    resim_2023-09-25_212954354.png
    56,1 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı