Alt+Tab, CTRL ve Windows tuşu çalışmıyor

NickWick

Femtopat
Daha fazla  
İyi sosyaller hocamlar. Benim normalde E ve L tuşlarım çalışmıyordu. Windows'un kendi sitesinde bağımsız danışman bi' tane kod vermişti ve bende onu not defterine yapıştırdım ve garip bir dosya oldu. (dosyayı sildim.) Hatta birleştir diye bir tuş da vardı ona bastım sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Evet E ve L tuşlarım çalıştı ama Alt+Tab, CTRL ve Windows tuşlarım çalışmamaya başladı. Çözümü var mıdır?

İyi sosyaller hocamlar. Benim normalde E ve L tuşlarım çalışmıyordu. Windows'un kendi sitesinde bağımsız danışman bi' tane kod vermişti ve bende onu not defterine yapıştırdım ve garip bir dosya oldu. (dosyayı sildim.) Hatta birleştir diye bir tuş da vardı ona bastım sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Evet E ve L tuşlarım çalıştı ama Alt+Tab, CTRL ve Windows tuşlarım çalışmamaya başladı. Çözümü var mıdır?

Bu hatayı alıyorsanız Windows 11 kullandığınızı düşünüyorum bu videodakini yapar mısınız sorununuz çözülebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hatayı alıyorsanız Windows 11 kullandığınızı düşünüyorum bu videodakini yapar mısınız sorununuz çözülebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sistemi belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın. Windows 10 Kullanıcısıyım.

Sorun klavyende mi onu kontrol edebilir misin?

Hocam artık %100 eminim sorun yazılımsal. Klavye değiştirdim durum aynı.

Arkadaşlar olayı çözdüm. 3. Parti bir siteden aldım o yüzden siteyi veremem ama çözümü yazabilirim.
* Başlat'a tıklayın ve REGEDIT'i arayın ve açın.
* Yerel Makine HKEY_LOCAL_ MACHİNE gidin.
* System\CurrentControlSet\Control klasörüne gidin ve ardından Klavye Düzeni klasörünü tıklatın.
* Scancode Map kayıt defteri girdisini sağ tıklatın ve sonra Sil' i tıklatın.
* Evet'e tıklayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı