Alt + Tab ile masaüstüne geçilmiyor

XBaran1999

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rx 6600xt
İşlemci
r5 3600
Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce Windows 10 bilgisayarımı sıfırladım, sıfırlamadan önce alt + Tab kombinasyonu ile masaüstüne kolayca geçiş yapabiliyordum. Sıfırladıktan sonra bu özellik kayboldu oyun oynarken veya internette gezerken Alt Tab ile geri dönüş yapamıyorum ne yapmalıyım? ( Win+ D veya alt + ESC gibi çözümler aramıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt Tab ile birden fazla uygulama açıksa uygulamalar arası geçiş yapılıyor fakat Masaüstüne geçiş yapılmıyor Sadece oyun açıkken mesela bende Valorant açıkken Alt Tab yapınca Masaüstüne geçiyor bir kez daha Alt Tab yapınca oyuna dönüyor.

Alt Tab ile birden fazla uygulama açıksa uygulamalar arası geçiş yapılıyor fakat masaüstüne geçiş yapılmıyor sadece oyun açıkken mesela bende Valorant açıkken Alt Tab yapınca masaüstüne geçiyor bir kez daha Alt Tab yapınca oyuna dönüyor.

Mesela ben LoL'ya da Valorant oynarkenalt Tab ile masaüstüne geçiş yapamıyorum veya tarayıcıdaykende geçiş yapılmıyor 1 hafta önce böyle bir sıkıntım yoktu.

Mesela ben LoL'ya da Valorant oynarkenalt Tab ile masaüstüne geçiş yapamıyorum veya tarayıcıdaykende geçiş yapılmıyor 1 hafta önce böyle bir sıkıntım yoktu.

Sadece tarayıcı açıkken bende de geçiş yapmıyor ama Valorant açıkken Alt Tab yapınca masaüstüne geçiyor fikrim yok maalesef.

Geri
Yukarı