Alt+Tab süresinin değişkenlik göstermesi

Xpotic

Kilopat
Yer
İstanbul/Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nedenini anlamadığım bu değişkenlik rastgele bir zamanda oluyor. Alt+Tab süresi değişmeden önce de ekran bir 3 saniyeliğine kararıyor ve anlık süren Alt+Tab bir anda 5-6 saniyeye çıkıyor. Çözümü nedir?

Belki bu konu yararlı olabilir, hertz değerlerini değiştirmişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
o ayarı yapmıştım zaten.
Bu konuyu bu kadar konuşmanıza gerek yok. Sorunun çözümü tam ekran yerine pencereli tam ekranda oynamak. Tam ekranda oynarken tam ekrandan çıkıp alta almakla uğraşırken 3-4 saniye bekletiyor. Pencereli tam ekranda direk pencere değiştiriyor. Ondan hemen Alt Tab yapabiliyorsun.

Tam ekran pencereli direkt çözünürlüğü 1920x1080 yapıyor. Bense daha farklı bir çözünürlükte oynuyorum. Bir de mutlak çözüm gibi yazmışsın. Bana kalırsa önce konu hakkında bilgi edinmeniz gerek bence :D
Çözümü yoktu daha doğrusu bir sorun değildir sistem her zaman aynı değer verecek diye bir şey yok kablolarınızı tam takın bir oynayın takın çıkartın düzelmesse dediğim gibi ortada bir sorun yok.

Bunun sistem performansıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Deneyimlediğim daha düşük seviyeli sistemlerde bu sorun yoktu. Laptopumda da böyle bir sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı