Çözüldü Alt+Tab yaparken çıkan MainWindc penceresi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bruhmomenter

Centipat
Daha fazla  
Bu Windows'un bir hatası mı bilmiyorum, hiç böyle bir pencere açılmıyordu. Şu anda bilgisayarımı açtığım anda açılıyor, görev yöneticisinden bulamıyorum. Nedir bu?

1616136976726.png

Dosya Ekleri

• 1616136961681.png
    1616136961681.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 57
Çözüm
Aynı durum bende de mevcut. Bunun sebebi de sanırım yaptığım son güncelleme. Win10 için önemli destekleri alamayacağım ve güncelleme yapmamın gerekli olduğu yazıyordu. Güncelleme sonrası bende de bu şekilde Alt+Tab'da görünmeye başladı. Sonraki update gider diye düşünüyorum.
Aynı durum bende de mevcut. Bunun sebebi de sanırım yaptığım son güncelleme. Win10 için önemli destekleri alamayacağım ve güncelleme yapmamın gerekli olduğu yazıyordu. Güncelleme sonrası bende de bu şekilde Alt+Tab'da görünmeye başladı. Sonraki update gider diye düşünüyorum.

Çözüm
Gerek yok format atmanıza. Windows hizmeti olabilir.

Aynı durum bende de mevcut. Bunun sebebi de sanırım yaptığım son güncelleme. Windows 10 için önemli destekleri alamayacağım ve güncelleme yapmamın gerekli olduğu yazıyordu. Güncelleme sonrası bende de bu şekilde Alt+Tab'da görünmeye başladı. Sonraki Update gider diye düşünüyorum.

Bende de güncellemeden sonra oldu, teşekkürler.

Bu durum bende de var. Siz bir çözüm bulabildiniz mi? Güncelleme sonrası geldi gitmiyor neyin nesi anlamadım. Görev yöneticisi gibi yerlerde de görünmüyor.
Yazdıktan sonra sorunu çözdüm. Görev Yöneticisinde şunu buldum.
Screenshot_4.jpg

Dosya konumuna gidince "MSI Dragon Center" klasörü içerisinde ki "VoiceControl" klasörünü açtı.
Dragon Center programını sildim. MSI'ın sitesinde "MSI Center"'ı gördüm sanırım "Dragon Center" yerine bunu geçirmeyi planlıyorlar. bunu yükledim daha kullanışlı göründü ve alt+tab da ki MainWindc yok oldu.

MSI Center'da kullanmak istediklerini elle yükleyip kullanabiliyorsunuz. Mystic Light gibi gereksiz yere RGB ayarlarımı bozan eklentiden kurtulmuş oldum iyi de oldu :D
Screenshot_5.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı