Alt + Tab yapınca FPS düşüyor

Eminem07

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar. Birkaç günden beri League of Legends oynarken Alt+Tab yaptığım zaman FPS düşüşü yaşıyorum fakat oyundaki FPS değerlerine baktığım zaman 250 olarak gösteriyor. V-Sync kapalı oynuyorum. Açtığım zaman 50 olarak gösteriyor. Format attım hiçbir şekilde düzelmedi. Yardımcı olabilecek var ise sevinirim.

İnternette Hertz testi yaptığım zaman 50 çıkıyor. Fakat ben 144'e ayarlamıştım. Çok ilginç.
Ekran kartı: GTX 1650.

Aynı sorun bende de var. 200 250 FPS oynarken Alt Tab'dan sonra kenarda sağ köşede AMD resmi çıkıyor. Açmak için alt_r yapın gibi bir resim. Ve ondan sonra FPS'im dehşet bir şekilde düşüp oyunu titreye titreye kasa kasa oynuyorum. Her şey Alt Tab'dan sonra oluyor ve bilgisayara res atmadan düzelmiyor. Hiçbir yerde bulamadım bu sorunu.

Şu an benim de başıma geliyor. LoL oynarken Alt Tab atıyorum aniden Hertz düşüyor çift monitör kullanıyorum sorun nerdedir acaba ya anlamadım ya Hertz'i bir daha ayarlarsam düzeliyor ya da PC resleyince.

Aynı sorun bende de var. 200 250 FPS oynarken Alt Tab'dan sonra kenarda sağ köşede AMD resmi çıkıyor. Açmak için alt_r yapın gibi bir resim. Ve ondan sonra FPS'im dehşet bir şekilde düşüp oyunu titreye titreye kasa kasa oynuyorum. Her şey Alt Tab'dan sonra oluyor ve bilgisayara res atmadan düzelmiyor. Hiçbir yerde bulamadım bu sorunu.

Aynı sorun kanka, buldun mu çözüm?
kanka buldunmu çözüm aynı sorun bendede var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı