Alt Tab yapınca sistem donuyor

A.E.G

Hectopat
Makaleler
1
Oyunlarda Alt Tab yapınca donuyordu gelmiyordu ama ses vardı ama 20 saniye sonra monitör uykuya gidiyor ve kapanıyor açınca ekrana görüntü gelmiyor(arkada sesler hala devam ediyor). Şu ana kadar Zula'da CS ve canlı derste yaptı bunu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunlarda "Tam Ekran Pencereli" modu sorununuzu çözebilir fakat canlı derste de bu oldu dediğiniz için YouTube dahil tam ekran olan bütün uygulamalarda bu sorunun olabileceği aklıma geldi. Alt+Tab alternatifi olan Başlat+Tab(Win Tuşu+Tab) kullandığınızda durum nedir?

Az önce bende böyle bir sorun ile karşılaştım. Sonra aklıma görev yöneticisine bakmak geldi. 2.5 GB RAM kullanan Soundmodule.exe diye bir şey açık. Miner programıymış. Ben bilgisayarda detaylı virüs testi yapmanı öneririm.

Oyunlarda "Tam Ekran Pencereli" modu sorununuzu çözebilir fakat canlı derste de bu oldu dediğiniz için YouTube dahil tam ekran olan bütün uygulamalarda bu sorunun olabileceği aklıma geldi. Alt+Tab alternatifi olan Başlat+Tab(Win Tuşu+Tab) kullandığınızda durum nedir?
hiç denememiştim.
Sistemimde eset kurulu.

Yeni konular

Geri
Yukarı