Alta alınca görüntü gidiyor

Deixcreative

Femtopat
Daha fazla  
Twitch'de fark etmeksizin bir kanalı izlerken, izlediğim sekmeyi alta aldığımda veya direkt başka bir sekmeyi açtığımda (Discord vb.)
Alta aldığım Twitch sayfası donuyor ve görüntü gelmiyor. Görüntünün gelmesi için bir kere mouse ile herhangi bir bir yere tıklamam şart oluyor.
Tıklayınca her şey düzeliyor ama bu önceden olmuyordu şimdi arada bir sıklıkla başıma geliyor ve çok can sıkıcı.

Çünkü tarayıcı arkaplana atılmış sayfaları ön plandaki sayfalara göre daha az internet hızı verir. Bunun bir ayarı vardı arkaplandaki ögeleri geç yükle tarzında.
İşte o ayarı bulursak belki işimize yarar ben birçok yöntem denedim ama olmadı.Normalde böyle birşey olmuyordu sanırsam prefect dosyalarını sildikten sonra böyle olmaya başladı

İşte o ayarı bulursak belki işimize yarar ben birçok yöntem denedim ama olmadı.Normalde böyle birşey olmuyordu sanırsam prefect dosyalarını sildikten sonra böyle olmaya başladı

1613631224834.png

Bu ayarı kapatın. Sorununuz çözülecektir yüksek ihtimal. Ayarı bulmak için de ara kısmına "Arka" yazarsanız çıkıyor.

Eki Görüntüle 884686

Bu ayarı kapatın. Sorununuz çözülecektir yüksek ihtimal. Ayarı bulmak için de ara kısmına "arka" yazarsanız çıkıyor.

Denedim bu da olmadı. Arka planda örneğin Discord açıkken Discord'u kapatma kısmından kapadıktan sonra alttaki tarayıcı açıldığında siyah ekran karşıma geliyor mouse ile ekrana tıkladığımda yüklemeler başlıyor. Discord'u örnek verdim herhangi bir bir uygulamada aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı