Altec Lansing klavye alınır mı?

Bütçe
500-1000 Civarı

tgman

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Herkese iyi sosyaller.
Gönderdiğim linkteki klavye alınır mı? Kaliteli midir?

Bu fiyata yakın bütçede mekanik önerileriniz varsa beklerim. (red, brown Switch)
Kısa ömürlü, kronik sorunlu veya Gamepower/Rampage gibi markalar önermezseniz sevinirim.
Yurt dışı klavyelerde kargo parası vs. çok fazla istediğinden kargo fiyatı ile birlikte bütçeyi aşmayacak derecede ise önerebilirsiniz.

Rampage klavye ile yazarken böyle tuş basmama sorunları oluyor. 😀 Rampage almayın aldırtmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Herkese iyi sosyaller.
Gönderdiğim linkteki klavye alınır mı? Kaliteli midir?

Bu fiyata yakın bütçede mekanik önerileriniz varsa beklerim. (red, brown Switch)
Kısa ömürlü, kronik sorunlu veya Gamepower/Rampage gibi markalar önermezseniz sevinirim.
Yurt dışı klavyelerde kargo parası vs. çok fazla istediğinden kargo fiyatı ile birlikte bütçeyi aşmayacak derecede ise önerebilirsiniz.

Rampage klavye ile yazarken böyle tuş basmama sorunları oluyor. 😀 Rampage almayın aldırtmayın.

Ben aldım mükemmel klavye fakat kardesim sağ olsun hep yumruklayarak Roblox oynadığı icin 35 gundur garantide kendisi.

Attığınız ürün yüksek ihtimal ile Rampage'in alt firması çünkü açıklama bölümündeki tasarımlar aynı. Switch markası tahminimce KRGD ki berbat bir markadır. Bende bir süre kullandım ve illallah ettirir cinsten gerçekten. DK61E alın. Amazon Prime ile kargo ücreti ödemezsiniz zaten.

Attığınız ürün yüksek ihtimal ile Rampage'in alt firması çünkü açıklama bölümündeki tasarımlar aynı. Switch markası tahminimce KRGD ki berbat bir markadır. Bende bir süre kullandım ve illallah ettirir cinsten gerçekten. DK61E alın. Amazon Prime ile kargo ücreti ödemezsiniz zaten.

Şuan Prime üyeliğim bulunmuyor, prime alıp sipariş etsem daha kârlı olur mu? Çünkü 500Tl klavyeye 810TL gibi bir işlem tuttu.

Ben aldım mükemmel klavye fakat kardesim sağ olsun hep yumruklayarak Roblox oynadığı icin 35 gundur garantide kendisi.
Geçmiş olsun.

Attığınız ürün yüksek ihtimal ile Rampage'in alt firması çünkü açıklama bölümündeki tasarımlar aynı. Switch markası tahminimce krgd ki berbat bir markadır. Bende bir süre kullandım ve illallah ettirir cinsten gerçekten. DK61e alın. Amazon Prime ile kargo ücreti ödemezsiniz zaten.

Altec lansling çok eski kökenli 1927'den beri stüdyo ekipmanları yapan bir marka öyle Rampage'in al firması diyecek kadar basit bir marka değil lütfen yazmadan önce araştır biraz.

Şu an Prime üyeliğim bulunmuyor, Prime alıp sipariş etsem daha kârlı olur mu? Çünkü 500TL klavyeye 810TL gibi bir işlem tuttu.

Geçmiş olsun.

Dierya olan modeli de alabilirsiniz o da güzel.

Altec lansling çok eski kökenli 1927'den beri stüdyo ekipmanları yapan bir marka öyle Rampage'in al firması diyecek kadar basit bir marka değil lütfen yazmadan önce araştır biraz.

Dierya modelini tercih edecektim bankadan kaynaklı sorun çıktı fakat çözdüm Dierya sipariş ettim. Yardımları için herkese teşekkür ederim.

Öyle olmuyor ama her şey. Bu ürünlerin %70'i fason oluyor. Rampage'in alt firması derken aynı fason üretim olduğundan bahsediyorum. Konu hakkında yeterince bilgim var zaten.

Geri
Yukarı