Alternatif Hayat'a Psikoloji Bölümü Açılmalı mı?

Psikoloji bölümü açılmalı mı açılmamalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    29
  • Anket kapandı .
@Mr.Acar dostum neden 'Hayır, açılmamalı.' bize belirtir misin fikirlerini lütfen? Ankette 'Hayır' oyu kullandığın görülüyor çünkü, bunu tartışmak için açıldı konu.
Sonuçlarının kimin verdiğini gösteren bir sistem olduğundan haberim yoktu :D

Ben de şahsi fikrimi belirtmem gerekirse teknoloji forumuna Konu Dışı'nı bile yakıştıramıyorken, bu bölüm amacının iyice dışına çıkar. Açılan konuları hayal bile edemiyorum :) Halihazırda Konu Dışı gibi kapsamlı bir bölüm varken bunun dallarını açmaya hiç gerek yok bence.

Liyakat fetişizmi yapmaya gerek yok Azmich.

Bilim bölümüne de Carl Sagan'lar, Brian Cox'lar uğramıyor malumun.

Bu tüm vatandaşların şahsi yeterlilikleri ölçüsünde gösterebileceği fayda ile ilgili bir şeydir.

Burası bir forum. Devlet dairesi değil. Esneklik ve şeffaflık esastır. Uzmanlık titizliğine gerek yok.

Herkes belli bir uygunluk çerçevesinde istediği konuyu açabilir, yorum atacak elemanlar da istediği amatör yardımı gösterebilir, senin gibi profesyoneller de daha prestijli yardımlar da bulunur.

Bu kadar basit.

Fakat şahsen açıkçası Alternatif Hayat'a bookmark olarak pek uğramıyorum.

Yeni Mesajlar'dan denk gelirse giriyorum.
Yani Acar Bey'e katılmamak elde değil.

Takdiri yöneticilere bırakıyorum.
Benim için fark etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı