Alternatif Hayat kategorisine Felsefe bölümü eklensin

Bu hayatta her konu bilime dayanır. Şurada yazılan yazı da bilimin eseridir, içtiğiniz kahve de.

Umarım yöneticiler bu konuyu ciddiye alırlar ve felsefe konularına mesaj yazmadan önce birkaç soruluk bir test falan eklerler de Sosyal'de felsefe bölümü açılır ve güzel sohbetler ederiz. Şahsen açılmasını isterim bu bölümün.

Konuya tıklamadan önce ''Troller ve düşük IQ sahipleri giremez'' yazarsa iyi olur ya da felsefeyle ilgili yorumlaması zor olan sorular sorulursa konuya doğru kişiler mesaj atar.

Bu hayatta her konu bilime dayanır. Şurada yazılan yazı da bilimin eseridir, içtiğiniz kahve de.

Umarım yöneticiler bu konuyu ciddiye alırlar ve felsefe konularına mesaj yazmadan önce birkaç soruluk bir test falan eklerler de Sosyal'de felsefe bölümü açılır ve güzel sohbetler ederiz. Şahsen açılmasını isterim bu bölümün.

Konuya tıklamadan önce ''Troller ve düşük IQ sahipleri giremez'' yazarsa iyi olur ya da felsefeyle ilgili yorumlaması zor olan sorular sorulursa konuya doğru kişiler mesaj atar.
Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. İsterseniz gidin ikisinin alt dallarına bakın hangisi hangisinin alt dalı görürsünüz.

Felsefe tüm bilimlerin anasıdır. Biraz daha aksini iddia ederseniz okulun felsefe zümresiyle buluşup sizi linç ettireceğim.

Ben de isterim Felsefe bölümünü ama maalesef isin ucu illa Din ve Siyasete baglanacaktir bu forumda. Ben illa rahat durmayacagim orada. :) Ve kesin karsit görüslü biri olacak ve olmali da, ama kalpler kirilacak, kara listeye alinip fislenecegiz yeniden, banlar ve uyarilar ardi ardina gelecek. :)

Bazi seyleri görmek icin kahin olmaya gerek yok degil mi?
O yüzden acilmasin bu forum, Technopat'da üc maymunu oynamaya devam edelim.

Sevgiler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı