Altın faze çıkartması satılmalı mı, bekletilmeli mi?

vertex11

Centipat
Herkese selam. Az önce kapsülden çıkartma | faze clan (altın) | Rio 2022 düştü. Sizce bu sticker satılmalı mı yoksa birkaç ay beklemeli miyim? Ne kadar sürede artar?

Ben olsam satardım. Stockholm 2021, Antwerp 2022 ve Paris 2023 FaZe altın çıkartmaları bundan çok daha fazla rağbet görüyorken bu ne kadar değerlenir, tartışılır. Ayrıca CS kitlesinin çoğu Rio 2022 çıkartmalarını tabiri caizse çöp olarak görüyor. ''CS2 geliyor, her şey uçacak.'' gibi klişe bir şey demek istemiyorum.

Ben olsam satardım. Stockholm 2021, Antwerp 2022 ve Paris 2023 faze altın çıkartmaları bundan çok daha fazla rağbet görüyorken bu ne kadar değerlenir, tartışılır. Ayrıca CS kitlesinin çoğu Rio 2022 çıkartmalarını tabiri caizse çöp olarak görüyor. "CS2 geliyor, her şey uçacak." gibi klişe bir şey demek istemiyorum.

Hocam stickerin geçmiş fiyatlarına baktım da nisan ayında 400 TL civarlarında bulunuyor kapsül indirimlerinden sonra fiyatları o seviyeye gelir mi?

Hocam stickerin geçmiş fiyatlarına baktım da nisan ayında 400 TL civarlarında bulunuyor kapsül indirimlerinden sonra fiyatları o seviyeye gelir mi?

Özellikle Paris 2023 çıkartmaları yüzünden bayağı bir fiyat düşüşü yaşadı Rio 2022 çıkartmaları. Kapsül indirimi döneminde de düşüş yaşar. Ne zaman geri o seviyelere çıkar, kestirmek zor.

Geri
Yukarı