Altın yükselir mi düşer mi?

Cumhuriyet altını

• Oy verenlerin toplamı
    51
Merhaba arkadaşlar, malum biliyorsunuz altın dolar, Euro gibi para birimleri yükseliyor. Size sorum şu, Sizce cumhuriyet altını daha çok yükselir mi yoksa düşer mi? Sizce durumu nasıl olur? Teşekkürler.

Kısa vadede düşse bile bundan beş yıl sonra çok daha değeri artar.

Valla herkes konu açıyor dolar düşer mi, euro düşer mi, altın düşer mi diye. Bence bu konuları açmaktan vazgeçin artık alacaksanızda ya bu fiyattan direk alın yada hiç almayın. Düşeceği falan da yok kimse kendini kandırmasın şu konuları açarak düşeceği falan yok düşsede bir miktar düşer fakat artık o da olur mu şüpheli.

Çok teşekkürler bu önerileriniz için. Aslında altın alacağımızdan değil altınımız var da ondan sordum düşer mi yükselir mi. Bugün cüzi bir miktarda düşüş gördüm de ondan korktum :). Teşekkürler.

Tansiyonunu düşürecek oranda düşse bile asla bozdurma :) Sabırlı biri için altın hiçbir zaman düşmez. Hele ki şu dönemde asla altın bozdurulmaz, tarihi rekor tazelediği bir dönemde toplu alım yaptım diyorum. Gidişat ne yazık ki rekor üstüne rekor kırıldığı bir dönem.

Ufak bir birikiminiz varsa gümüşü de araştırabilirsiniz, orada da güzel fırsatlar olduğu belli.

Pazartesi günü kritik deniyor. Altının onsu daha fazla düşerse satış pozisyonu başlayabilirmiş ancak bu gram altında geçerli değil çünkü ons düştükçe dolarda ülkemizde yükseldiği için gram altında tl bazında etkisi pek görülmüyor. İzleyip göreceğiz bizlerde

Yeni konular

Geri
Yukarı