Çözüldü Altında motor olan sarı saçlı ve siyah ceketli karakterli oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

craxy76

Femtopat
Daha fazla  
Küçükken 8 9 yaşlarında aksiyonlu oyun oynuyordum be oyunun detaylarını hatırlıyorum ama ismini bilmiyorum unuttum.

Oyunun açılış kısmında intro vardı, siyah çeketli karakterdik saçı sarı ve altında motor vardı motor sürüyordu karakter gözlük takıyordu sonra da o gözlüğü eline alıp kırıp atmıştı.
Sonra oyunun menü müziğinde görevimiz tehlike müziği çalıyordu ve kariyere girdiğimizde bir duvarın arkasında başlıyorduk, sonra kafayı gösterip adama sıkıyorduk falan filan.
O oyunun ismi nedir, ismini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha detay verir misin? Mesela oyunun kamera açısı nasıldı, düşmanlar insan mıydı, nasıl bir silah kullanıyordu, hangi yıllarda ve platformda oynandı? Gibi.

Biraz daha detay verir misin? Mesela oyunun kamera açısı nasıldı, düşmanlar insan mıydı, nasıl bir silah kullanıyordu, hangi yıllarda ve platformda oynandı? Gibi.

En son 2016 yılında oynuyordum, kamera açısı PUBG Mobile gibiydi karakter gözüküyordu düşmanlar insandı, silah M4 tarzı bir şeydi, sonra level atladıkça roket atar(bozuka) vardı bende, kafayı gösterip düşmanlara roket atıyorsun sonra sola geçip bir daha roket atıyorsun.

Oyun online mıydı, internetten mi indirdin, zamanına göre eski bir oyun muydu, yeni çıkmış bir oyun muydu, hikayeli bir oyun muydu?

Oyun Online mıydı, internetten mi indirdin, zamanına göre eski bir oyun muydu, yeni çıkmış bir oyun muydu, hikayeli bir oyun muydu?

Büyük ihtimalle hikayeli değil diye biliyorum.

Ride to hell retribution veya Dead rising 2 olabilir mi?

Android yalnız.

Oyun online mıydı, internetten mi indirdin, zamanına göre eski bir oyun muydu, yeni çıkmış bir oyun muydu, hikayeli bir oyun muydu?
Online değildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı