Çözüldü AltrstApp nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enes turk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten bir uygulama indirdim sonra sildim. Sonradan bir uygulamanın açık olduğunu fark ettim. Silemiyorum. Kaldır yapıyorum, uygulama açık olduğundan silinemiyor uyarısı veriyor. Yardım eder misiniz? Kaldırmaya çalıştığım uygulama: AltrstApp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görev Yöneticisi'nden dosya konumu deyip uygulamanın dosyalarını silmeyi deneyin.

Denedim uygulama arka planda çalışıyor silinemez diyor.

Arkadaşlar hallettim bir virüsmüş Windows'u güvenli moda alıp dosyayı açıp silebiliyorsunuz ileride başınıza gelirse diye belirtmek istedim. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.
Kullanıcı adınız doğru değil diyor yapacağın şey sadece Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download buradan bunu indirmek sonra da kaldırabilir

Kullanıcı adınız doğru değil diyor yapacağın şey sadece Download Revo Uninstaller Freeware - Free and Full Download buradan bunu indirmek sonra da kaldırabilirsiniz.

İndirdim ama dosyayı bulmuyor DC'dan yardım etseniz ismin EnesT#5003 yanlış olmaması gerek siz isminizi verir misiniz? 2 dk yardımcı olsanız

Görev Yöneticisi'nden dosya konumu deyip uygulamanın dosyalarını silmeyi deneyin.

Denedim uygulama arka planda çalışıyor silinemez diyor.

Arkadaşlar hallettim bir virüsmüş Windows'u güvenli moda alıp dosyayı açıp silebiliyorsunuz ileride başınıza gelirse diye belirtmek istedim. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı