Altyapı 14 Mbps Desteklemesine Rağmen 26 Mbps Hız Almak

Alt yapı sorgulamasına güvenme modem arayüzüne bak. Ona bakılırsa benim binamda telefon hattı bile yok ama ben 50 Mbps kullanıyorum.

ADSL ile 26 mbps hız mümkün değil.
VDSL'dir kabloların aynı olmasına bakma :D

Turktelekom ocak itibari ile kotayı kaldıracağını bildirdi. Umarım Superonline de kaldırır tadını çıkarırsın artık.

İstediğim bir şey yok olayı anlamadım. Bütün firmalar max 14Mbps alabilirsin derken 26 almam saçma. Ama ne güzel tabikide.
Hocam bende de aynı sorun var. 16 MGPS'lik paket kullanıyorum diğer sağlayıcılara baktırdığımda maksimum 8 MGPS verebiliriz beyefendi diyorlar. İşin özü TTNET çakallığıdır. Kendi içinde maksimum 1,5MGBPS alan internetimi isterse 8 yapar isterse 16 yapar kağıt üzerinde herşey makul. Ama geç bir şey indirmeye çalış ve hızına bak. Ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Bu test sonucu bana VDSL'in de üstünde geldi. Fiber kullanıyorsunuz bence.
Modem arayüzündeki bilgileri atarsanız bir bakalım.
Valla komşu interneti :D Superonline kullanıyoruz.
ADSL ile 26 mbps hız mümkün değil.
VDSL'dir kabloların aynı olmasına bakma :D

Turktelekom ocak itibari ile kotayı kaldıracağını bildirdi. Umarım Superonline de kaldırır tadını çıkarırsın artık.
Komşu interneti çoğu zaman ping 200'ü geçiyor valla hocam yorumun için sağol.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı