Çözüldü Altyapı değişikliğinden sonra Ethernet kablosu değiştirilmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZeGoUs

Centipat
Daha fazla  
Altyapımızı Türk Telekom'dan TurkNet'e fiber altyapıya geçirdik ve eski modeme bağlı olan Ethernet kablosunu yeni modeme bağlayıp bilgisayardan kullanmayı denedim ancak internet bağlanması uzun sürüyor bağlandığında da internet çok yavaş çekiyor telefonda ya da laptopta herhangi bir sıkıntı yok. Sizce neden olabilir? Fiber altyapı için farklı bir Ethernet kablosu mu gerekir?

Çözüm
Altyapımızı Türk Telekom'dan TurkNet'e fiber altyapıya geçirdik ve eski modeme bağlı olan Ethernet kablosunu yeni modeme bağlayıp bilgisayardan kullanmayı denedim ancak internet bağlanması uzun sürüyor bağlandığında da internet çok yavaş çekiyor telefonda ya da laptopta herhangi bir sıkıntı yok. Sizce neden olabilir? Fiber altyapı için farklı bir Ethernet kablosu mu gerekir?

Modemden sonra normal kablo kullanabilirsiniz dediğinizi anlamadım.

Modemden sonra normal kablo kullanabilirsiniz dediğinizi anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı