Altyapı için Türk Telekom'a Dilekçe Yazmak

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Türknet ile yaşadığım kopma sorunları nedeni ile TürkTelekom'a geçme kararı aldım. Dün arayıp geçiş işlemlerimi yaptım. Ekipler bu gün gelip yeni internetimi bağlayacaktı. Kayıtlı numarama mesaj atmışlar teknik sebeplerden dolayı gelemiyoruz diye. Arayıp durumu sordum ve altyapı olmadığını öğrendim. Yaklaşık 90 gün sürebilirmiş altyapının gelmesi. Şu an aktif olarak kullandığım altyapının problemli olduğunu biliyorum. Bunun değişmesi için ekiplere durumu kendim anlatmıştım onlarda onaylayacağız demişlerdi. Şimdi Türk Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe yazmak istiyorum. Daha önce yazan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı TürkTelekom şubelerinde dilekçe için kutu bulunuyor eğer sizin gittiğiniz şubede varsa dilekçenizi bir A4 kağıdına yazıp kutunun içine bırakabilirsiniz.

Önerilerinizi dikkate alacağım. Bu pazartesi dilekçe yazacağım. Şimdi ise twitter'dan dediğiniz kişiye mesaj atacağım. Yardımlarınız için teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı