Türk Telekom'a Dilekçe Yazmak

jerdemm

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Türk Telekom firmasının engelli yakını paketinden faydalanmak için engelli olan amcamın başlıktaki gibi bir dilekçe yazması gerekiyor. İnternet'i babam amcam adına alacak. Dilekçe yazma hakkında fazla bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim. Amcamın babama işlemleri onun adına yapması için rıza verdiği hakkında bir dilekçe olması gerekiyor.

Türk Telekom firmasının engelli yakını paketinden faydalanmak için engelli olan amcamın başlıktaki gibi bir dilekçe yazması gerekiyor. İnternet'i babam amcam adına alacak. Dilekçe yazma hakkında fazla bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim. Amcamın babama işlemleri onun adına yapması için rıza verdiği hakkında bir dilekçe olması gerekiyor.

Türknet kullanmanı tavsiye ederim. Konuya gelecek olursak ta öyle resmi birşey olmadığı için sağ üste tarihi yaz sağ alt kısmada imza atarsın. Orta kısma çok kasmadan direkt yaz. %.. engelli bireyiyim ve engelliler için sağladığınız paket indiriminden yararlanmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Engelli Raporu ve tc kimlik arka ön resimde isteyeceklerdir diye düşünyorum

TürkNet kullanmanı tavsiye ederim. Konuya gelecek olursak ta öyle resmi bir şey olmadığı için sağ üste tarihi yaz sağ alt kısmada imza atarsın. Orta kısma çok kasmadan direkt yaz. %. Engelli bireyiyim ve engelliler için sağladığınız paket indiriminden yararlanmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Engelli raporu ve TC kimlik arka ön resimde isteyeceklerdir diye düşünyorum.

Dediğinize benzer şekilde yazdırdım siz demeden önce engel %'si raporda yazıyor teşekkürler, dilekçede belirtmeye gerek yok onu. TürkNet kullanıyordum zaten normalde, yalın İnternet altyapısı olmadığı için ev telefonununda taahhütünü babam yeni uzattığı için TürkNet'e geçiş yapamadım beklememek için mecbur TTNET kullanacağım.
Bildiğim kadarıyla internet hattıyla (ADSL) ev telefon hattı ortak olması lazım.
50 mbhz hız alabiliyorum maximum altyapıya göre değişiyor o

Yeni konular

Geri
Yukarı