Altyapı nasıl güçlendirilir?

ErgunPlak

Hectopat
Daha fazla  
Bir de altyapı işlerinden anlayan varsa evimin altyapısını nasıl güçlendiririm, 35-50 Mbps standart olmaya başlamışken Max 13 çoğu zaman 5-6 Mbps almak gerçekten kötü. ADSL ise en azında VDSL'e geçebilsem, VDSL ise niye internetim bu haldeydi? 35-50 Mbps düşük pingli bir internet bu kadar zor bir şey olmamalı, alsam harika olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de altyapı işlerinden anlayan varsa evimin altyapısını nasıl güçlendiririm, 35-50 Mbps standart olmaya başlamışken Max 13 çoğu zaman 5-6 Mbps almak gerçekten kötü. ADSL ise en azında VDSL'e geçebilsem, VDSL ise niye internetim bu haldeydi? 35-50 Mbps düşük pingli bir internet bu kadar zor bir şey olmamalı, alsam harika olur.
Altyapı sizin başa çıkabileceğiniz bir iş değil, tek yapabileceğiniz arayıp şikayetinizi belirtmek. Ona da bakmıyorlar. Senelerdir ben ve komşular dahil binlerce şikayet oluşturduk ancak hala altyapımız çok kötü.

Altyapı sizin başa çıkabileceğiniz bir iş değil, tek yapabileceğiniz arayıp şikayetinizi belirtmek. Ona da bakmıyorlar. Senelerdir ben ve komşular dahil binlerce şikayet oluşturduk ancak hala altyapımız çok kötü.

Sizin yapabileceğiniz var ankastreden sonra kontrol sizde iy bir modem ve iy bir kablo ile Türk Telekom'dan ankastreye kadar sıkıntısı yoksa eğer dediklerimi değiştirirseniz hattın iyileşeceğini görüceksiniz.

Sizin yapabileceğiniz var ankastreden sonra kontrol sizde iy bir modem ve iy bir kablo ile Türk Telekom'dan ankastreye kadar sıkıntısı yoksa eğer dediklerimi değiştirirseniz hattın iyileşeceğini görüceksiniz.
2 kere iç tesisat değiştirdim, hiçbir şey değişmedi.

Hangi kablo takılı paket bilgisisi nedir modem marka modeli de yazar mısınız?
Ek olarak hat değerlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
Dostum şuan herhangi bir internet aboneliği kullanmıyorum.
Hat değerlerim aşırı kötüydü, defalarca TT ekibi geldi ve onlar da sokağın altyapısında sorun olduğunu kabul ettiler.
Bölge şefine kadar gittim görüştüm, hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.
Bununla alakalı birçok konu açtım forumda. Bakabilirsin.

Dostum şu an herhangi bir internet aboneliği kullanmıyorum.
Hat değerlerim aşırı kötüydü, defalarca TT ekibi geldi ve onlar da sokağın altyapısında sorun olduğunu kabul ettiler.
Bölge şefine kadar gittim görüştüm, hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.
Bununla alakalı birçok konu açtım forumda. Bakabilirsin.

Anladım zaten Türk Telekom tarafından ankastre ye kadar sıkıntı yok hız geliyor değerler iy ankastreden sonra sıkıntısı varsa o dediklerim geçerli yoksa en iyi kablo çekseniz de en iyi marka model modem alsanız da faydası olmaz altyapı çalışmaları devam ediyor deyip geçiştiriyorlar beklemekden başka çare yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı