Altyapı ne zaman gelir?

xTurkish

Centipat
Daha fazla  
Evimizde internet altyapısı olmadığı için 7 Ocak'ta Türk Telekom'un sitesinden ön başvuru yaptım. 17-18 Ocak gibi bütün mahalleye fiber optik kablolarını getirerek çalışmaya başladılar. 1 - 1.5 haftaya çalışmalar bitti. Sonraki adımlar nedir? Evime tahminen ne zaman internet gelir?

Bizim eve kablo geldi kutu gelmesi için ben de ön başvuru yaptım sizde durumlar ne oldu hocalarım? @xTurkish @Tesla Bobini

Fiber kablolar sokağa getirildi, altyapı çalışması yapıldı. Kutuyu evden 15-20 metre uzağa koydular eve kablo çekilmesi lazım ama Türk Telekom çekmiyor 😃. Türk Telekom CEO'suna bile yazdım eviniz 2023 planlamasına dahil değil, Türk Telekom magnet alabilirsiniz dediler.

Fiber kablolar sokağa getirildi, altyapı çalışması yapıldı. Kutuyu evden 15-20 metre uzağa koydular eve kablo çekilmesi lazım ama Türk Telekom çekmiyor 😃. Türk Telekom CEO'suna bile yazdım eviniz 2023 planlamasına dahil değil, Türk Telekom magnet alabilirsiniz dediler.

Evin dışındaki kutu optik fiber dağıtım kutusu dediğimiz şey mi?

Evin dışındaki kutu optik fiber dağıtım kutusu dediğimiz şey mi?
Yok hocam bu resimdeki. Ayrıca güncelleme yapayım dün müşteri hizmetlerini yine aradım. Türk Telekom magnete başvurabilirsiniz dediler. Ben kabul etmedim düşüneyim dedim bugün Türk telekomdan mesaj geldi pazartesi internet için kuruluma geliceklermiş.

Dosya Ekleri

• images - 2023-09-06T235309.023.jpeg
    images - 2023-09-06T235309.023.jpeg
    27,3 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20230906-235457.jpg
    Screenshot_20230906-235457.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 43
Yok hocam bu resimdeki. Ayrıca güncelleme yapayım dün müşteri hizmetlerini yine aradım. Türk Telekom magnete başvurabilirsiniz dediler. Ben kabul etmedim düşüneyim dedim bugün Türk Telekom'dan mesaj geldi pazartesi internet için kuruluma geleceklermiş.

Hocam öncelikle hayırlı olsun darısı başıma. Bizim evin yakınında bu kutu yok bizim binaya gelip takacaklarmış oradan dairelere çekilecek anladığım kadarıyla ikisi arasındaki fark nedir?

Hocam öncelikle hayırlı olsun darısı başıma. Bizim evin yakınında bu kutu yok bizim binaya gelip takacaklarmış oradan dairelere çekilecek anladığım kadarıyla ikisi arasındaki fark nedir?
Keşke bilgim olsa hocam maalesef bilgim yok. Güncelleme yapayım bu arada Türk telekom yine şaşırtmadı 😃.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230911-134627.jpg
    Screenshot_20230911-134627.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı