Altyapı olmayan bölgeye nasıl altyapı getirilir?

iamtheteha

Femtopat
Daha fazla  
İstanbul Pendik kaynarcada bir cikmaz sokakta yasiyorum ve binam basta olmak uzere tum sokakta altyapı yok. Maksimum 16 MB hizmet veriyorlar. Altyapı gelistirmesi icin imza toplayip talep olustursak ilgilenirler mi ya da bu altyapı problemini nasıl cozebiliriz?

Vallahi o iş zor dostum Türkiye'de. İmza ile falan olmaz sadece belediye onayi kazı olayı. Kazı için plan proje. Şanslıysan bir ihtimal.

İstanbul Pendik kaynarcada bir cikmaz sokakta yasiyorum ve binam basta olmak uzere tum sokakta altyapı yok. Maksimum 16 MB hizmet veriyorlar. Altyapı gelistirmesi icin imza toplayip talep olustursak ilgilenirler mi ya da bu altyapı problemini nasıl cozebiliriz?
Genelde umurlarında olmuyor. O bölge de çok talep olursa 3-4 seneye belki getirirler.

Hiç boşuna uğraşma gelmiyor. Zaten her türlü 16 megabit hizmete fahiş paralar ödeyecekler, internetsiz kalamazlar diye düşünüyorlar. Bölgede yaşayan herkes yeni altyapı gelene kadar internet aboneliğini kapatıp boykot yapsa bile çok zor. 4 şehirde yaşadım buna benzer problemleri adamların sloganı belli; "Vasat hizmet, yüksek fiyat"

Milletvekili tanıdığınız yoksa çok zor iş.

Şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Bu konuyu inceleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı