Altyapı sorgulama her sitede farklı çıkıyor

Turknet'in kendi altyapısının olması her firmanın olacağı anlamına gelmiyor hocam. Bu nasıl mantık? Bir ihtimal diyorsunuz bir de. Yıllardır şu meselelerle ilgilenirim, inanın bana işin içinden birisi için çok komik şu mesajlarınız.
İlgi duymadığım ve derininden ilgilenmediğim bir sektör. Tahminimi dile getirdim. Bilmiyordum öğrendim. Nesi komik, anlamadım.

İlgi duymadığım ve derininden ilgilenmediğim bir sektör. Tahminimi dile getirdim. Bilmiyordum öğrendim. Nesi komik, anlamadım.
İlgi duymadığınız ve derinden ilgilenmediğiniz bir konuda, "acaba Netspeed'in kendisine ait altyapısı var mı yok mu" diye hiç araştırma gereği duymadan bir tahminde bulunmanız komik.
Üstüne üstlük bir vatandaş size biraz sert de olsa Netspeed'in altyapısı olmadığını söylediğinde "Bir ihtimal" diyerek sıvamanız komik.
Turknet'in kendi altyapısının olması gerçeğine dayanarak Netspeed'in de altyapısı olabileceği tezine dayanmanız komik.
Sayacak olursak komik oğlu komik yani.

Her neyse konuyla alakasız daha fazla mesaj yazarak konuyu kirletmek istemiyorum. Yapabildiğim en iyi şeylerden biri olan yardımcı olabileceksem yazma yoksa yazmama eylemini gerçekleştirmeye gidiyorum.

Geri
Yukarı