Altyapı sorgulamasında hız 1 Mbps gözüküyor

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugünkü kesintilerden sonra Comnet'ten TurkNet'e geçmeye karar verdim. Ancak altyapı sorgusu sırasında 35 Mbps'lik paket öneriyor ve alabileceğim maksimum hız 1 Mbps görünüyor. Şu an Comnet'ten 100 Mbps paket kullanıyorum ve 75 Mbps hız alıyorum.
Geçiş esnasında neden 100 Mbps'lik paket göremiyorum? 35'lik paketle başlarsam geçiş tamamlandığında Comnet aboneliği bitince 100 Mbps'e yükselebilir miyim?
Son soru geçişi şimdi başlatırsam geçiş onaylanana kadar internet almaya devam edebilir miyim mevcut ISS'den? 48 saatte tamamlanır yazıyor çünkü.
Hepinize çok teşekkür ederim şimdiden.

TurkNet müşteri hizmetleriyle konuşup bu sorularıma cevap alamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240526_160557.jpg
    IMG_20240526_160557.jpg
    115,2 KB · Görüntüleme: 27
Herkese merhaba. Bugünkü kesintilerden sonra Comnet'ten TurkNet'e geçmeye karar verdim. Ancak altyapı sorgusu sırasında 35 Mbps'lik paket öneriyor ve alabileceğim maksimum hız 1 Mbps görünüyor. Şu an Comnet'ten 100 Mbps paket kullanıyorum ve 75 Mbps hız alıyorum.
Geçiş esnasında neden 100 Mbps'lik paket göremiyorum? 35'lik paketle başlarsam geçiş tamamlandığında Comnet aboneliği bitince 100 Mbps'e yükselebilir miyim?
Son soru geçişi şimdi başlatırsam geçiş onaylanana kadar internet almaya devam edebilir miyim mevcut ISS'den? 48 saatte tamamlanır yazıyor çünkü.
Hepinize çok teşekkür ederim şimdiden.

TurkNet müşteri hizmetleriyle konuşup bu sorularıma cevap alamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım.
Merhaba bende 20 gündür comnet kullanıyorum. Bugün bendede internet kesildi ve çok yavaşladı hala yavaş siteler bile açılmıyor sürekli böyle durumlar meydana geliyormu.

Merhaba bende 20 gündür Comnet kullanıyorum. Bugün bende de internet kesildi ve çok yavaşladı hala yavaş siteler bile açılmıyor sürekli böyle durumlar meydana geliyor mu?

Bu kadar uzun sürdüğü ve böylesine insana kafayı yediren şekilde olmuyordu. Uzun zamandır bir soruna denk gelmediğim halde bugün çıldırdım resmen hemen geçiş için ISS arayışına girdim.

Siz internet taşıma yapacağınız için fark etmiyor aynı hat üzerinden aynı hızları almaya devam ediceksiniz
Yeni internete geçiş olana kadar kesinti olmaması lazım geçiş olunca kullanıcı bilgileriniz geliyor o zaman kesiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı