Altyapı Yok Sorunu

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Altyapimi sorgulattığım zaman bir altyapı olduğunu gösteriyor bir de altyapınız yok diyor. Şu anda altyapı yok diyor ama karşımızdaki binada (yani bizim sitede e blok oluyor) 1-2 dairede altyapı var gösteriyor. Ama diğerlerinde göstermiyor. Bizim apartman ve diğerlerinde de göstermiyor. Bazen hepsinde de gösteriyor bazen de şimdiki gibi oluyor. Garip bir durum. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Altyapimi sorgulattığım zaman bir altyapı olduğunu gösteriyor bir de altyapınız yok diyor. Şu anda altyapı yok diyor ama karşımızdaki binada (yani bizim sitede e blok oluyor) 1-2 dairede altyapı var gösteriyor. Ama diğerlerinde göstermiyor. Bizim apartman ve diğerlerinde de göstermiyor. Bazen hepsinde de gösteriyor bazen de şimdiki gibi oluyor. Garip bir durum. Bunun sebebi nedir?
Müşteri hizmetlerini arayıp görüş onlarda yok derse biraz zor işin. Şahsen ben uraşmamak için SuperBox aldım.

Ben 3 aydan beri bekliyorum.Boş port yokmuş bende komşudan kullanıyorum geçiçi olarak. Yapacak birşey yok TÜRKİYE genelinde ttnet aynı ya altyapı yada port.

Aynı apartmanda karşılıklı oturan dairelerde birine hat bağlarken diğerine altyapı yok diyip bağlamadıkları da oluyor bizzat şahit oldum bu duruma . ne kadar müşteri hizmetleriyle konuşursan konuş , ne kadar mail atarsan at sonuç kolay kolay değişmiyor

Aynı apartmanda karşılıklı oturan dairelerde birine hat bağlarken diğerine altyapı yok diyip bağlamadıkları da oluyor bizzat şahit oldum bu duruma . ne kadar müşteri hizmetleriyle konuşursan konuş , ne kadar mail atarsan at sonuç kolay kolay değişmiyor
Bendede aynı sıkıntı var. komşumda var bende yok.Twitter üzerinde iletişim de bulumdum bekliyoruz bakalım şimdilik

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı