Altyapı yokken hangi ISP seçilmeli?

MacTavish3450

Hectopat
Merhabalar dostlar, İzmir de otururken altyapı vardı ve Millenicom'a geçmiştim tam mis gibi 35'lik pakette 38Mbps veriyorlar derken taşındık ve yeni evde altyapı yok dendi 1 aydır Millenicom bağlantı yapmadı. Ve hala ısrarla altyapı için bekleyin diyor da o da kim bilir ne zaman olacak. Dostlar bilirsiniz internetsiz olmuyor ee mobil veri de dayanmıyor ve fahiş fiyatlandırma ile ek ücret çıkıyor. R şimdi burada Türk Telekom'a geçsem altyapı hemen olur ama ona geçmek istemiyorum çünkü vadedilen hızı ne ben ne de çevrem gördü. Burada ne yapmalıyım? TT'ye geçip altyapı yaptırıp sözleşme sonunda başka bir ISP'ye mi geçeyim?

1 gigabit altyapıda 12 mbit paket mi alıyorsun?
Boşverin bence. O arkadaş ya troll ya da yaşı küçük. 12 Mbps internet alınca çok güzel bir hizmet aldığını falan düşünüyor.

Hiç çıkar yolunuz yoksa Millenicom alt yapı çekene kadar Vodafone Redbox veya Turkcell SuperBox kullanabilirsiniz. Superbox sınırsız paket 600 TL olunca pek alınası gelmiyor. Redbox'dan başka şansınız yok gibi duruyor.
redbox daha insaflıymış superbox ta 600 ü görünce vazgeçtim zaten galiba öyle olacak dostum
Boşverin bence. O arkadaş ya troll ya da yaşı küçük. 12 Mbps internet alınca çok güzel bir hizmet aldığını falan düşünüyor.
kesinlikle sana katılıyorum 12mbps le hiçbir şey olmuyor yeri geliyor 38mbps bile tam yetmiyor yani.

redbox daha insaflıymış superbox ta 600 ü görünce vazgeçtim zaten galiba öyle olacak dostum

kesinlikle sana katılıyorum 12mbps le hiçbir şey olmuyor yeri geliyor 38mbps bile tam yetmiyor yani.
Tamamen kazık sistemler 4.5 G sistemi

1630499842110.png

@MacTavish3450 tek sorun bu iki firmanın da taahüt istemesi. Yani muhtemelen Redbox alırsanız 24 ay kullanmak zorunda kalacaksınız. Çıkmak isterseniz de cayma bedeli olarak tonla para çıkaracaklar. Türkiye işte ne diyeyim, amaçları hizmet etmek değil kazık atmak.

Tamamen kazık sistemler 4.5 G sistemi

Eki Görüntüle 1155076
hangi ısp de bu hızı alıyorsun anlamadım kusura bakma
@MacTavish3450 tek sorun bu iki firmanın da taahüt istemesi. Yani muhtemelen Redbox alırsanız 24 ay kullanmak zorunda kalacaksınız. Çıkmak isterseniz de cayma bedeli olarak tonla para çıkaracaklar. Türkiye işte ne diyeyim, amaçları hizmet etmek değil kazık atmak.
Oldum olası şu taahhüt olayını anlamadım kardeşim ben niye 2 sene kalayım orda ya hızı vermiyorsunuz diyince rezil bi şekilde yapacak bir şey yok diyor NASIL LAN para ödüyoruz ya. Maalesef öyle hiçbiri hizmet vermek istemiyor sadece kazıklamak ve faturaya ekstra ücret yansıtma çabası başka bir şey değil

Devletin bu kurumlara sağlam bir denetleme ile cezaları basması gerekirken hicbir şey yok ortada. Ama sorun yok hangi konuya çözüm geliyor da internete gelsin yani. Su ülkede yaşamaya tahammülüm kalmadı artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı