Altyapım en fazla kaç Mbps destekliyor?

ibrahimkpsz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
JR. Front End Developer
İnternet sağlayıcım TurkNet. Altyapımın ne kadar desteklediğini öğrenmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    12 KB · Görüntüleme: 184
ID Pass istedi bunları bilmiyorum :D.

Buradan baktığımda hızım 100 MB görünüyor ve 100 alıyorum onda sıkıntı yok ama Speedtest gibi sitelerde hız testi yaptığımda hızım 500 - 600 MB hızlardan 100'e düşüyor sadece maksimum verselerdi alabileceğim hızı merak ettim.

MB derken Mbps'den bahsediyorsunuz değil mi? Bulunduğunuz bölgede TurkNet'in GigaFiber altyapısı mı var acaba? Eğer öyleyse TurkNet ile 100₺'ye 1000 Mbps'ye kadar hız alabilirsiniz. Bir şuradan sorgulatın isterseniz:

Modem arayüzünüzün kullanıcı adı ve şifresi genelde modeminizin altında yazar. Yazmıyorsa da ISS'ye göre farklılık gösteriyor ama Türk Telekom ise genelde kullanıcı adı: admin, şifresi: ttnet veya turktelekom oluyor.

MB derken Mbps'den bahsediyorsunuz değil mi? Bulunduğunuz bölgede TurkNet'in GigaFiber altyapısı mı var acaba? Eğer öyleyse TurkNet ile 100₺'ye 1000 Mbps'ye kadar hız alabilirsiniz. Bir şuradan sorgulatın isterseniz:

Modem arayüzünüzün kullanıcı adı ve şifresi genelde modeminizin altında yazar. Yazmıyorsa da ISS'ye göre farklılık gösteriyor ama Türk Telekom ise genelde kullanıcı adı: Admin, şifresi: TTNET veya Türk Telekom oluyor.

Yok hayır altyapım GPON galiba böyle yazılıyor ona baktım yok :D.

Geri
Yukarı