Altyapının desteklediği maksimum hızı almak sorun çıkartır mı?

Hocam bütün sitelerde benim altyapım için Max 62Mbps yazıyor ancak 100Mbps aktif olarak kullanıyorum SNR margin değeri 8'in altına düşmeyecek şekilde hızını sabitletirsin.

75'e cektir hattini sonra tekrar hat degerlerini at.
SNR değerlerim nasıl hocam? ADSL de 14 saat kullanımda hata değeri 0'dı burada VDSL de şu an için 1 hata var. Bu hata değerleri konusunda ASUS AC750 de çok çektim ondan bu modemde orayı çok takip ediyorum.

Downstearm değeri sürekli oynuyor 95 ve 92 Mbps arasında gidip geliyor. ADSL'den VDSL'e yeni geçiş sağladım. Akşam 75 geçiş sağlmayı düşünüyorum.

Hocam bütün sitelerde benim altyapım için Max 62Mbps yazıyor ancak 100Mbps aktif olarak kullanıyorum SNR margin değeri 8'in altına düşmeyecek şekilde hızını sabitletirsin.
Bu yeni aldığım modemde SNR ayarı yok şaun hat zayıflatma 6,7 SNR 20,4 olarak gözüküyor. Modem arayüzünde 95'e kadar gördüm ama 90 da stabil kullanabilir miyim bilmiyorum. Altyapı bu aralar sıkıntı benim muhitte.

Bu yeni aldığım modemde SNR ayarı yok şaun hat zayıflatma 6,7 SNR 20,4 olarak gözüküyor. Modem arayüzünde 95'e kadar gördüm ama 90 da stabil kullanabilir miyim bilmiyorum. Altyapı bu aralar sıkıntı benim muhitte.

SNR ayarını siz yapmıyorsunuz hocam o değer hattınıza ve hızınıza göre değişiklik gösterir. Netspeed 75Mbps açmıştı ben destek kaydı açınca kendileri 99Mbps olarak ayarladılar SNR değeri de 8.4 civarında. VDSL modem bağlayınca Netspeed'e destek kaydı açarsınız onlar ilgilenirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı