Altyapısı bulunan binaya fiber başvurusu nasıl yapılır?

Recep Karataş

Femtopat
Daha fazla  
Xxx Telekom müdürlüğü (bağlı olduğunuz) erişim planlama birimine;
X X adresinde ikamet etmekteyiz. Aşağıda abone numaraları/tc NOLARI/İLETİŞİM bilgileri eklenmiş olan daire sakinleri olarak binamıza kadar fiber uygulaması talep etmekteyiz. Konuyla ilgili bilgilendirme talep ederiz. X kişiyi vekil tayin ederiz, altyapı temin sürecini takip edebilir.
Muhataplar isim soy isim irtibat bilgisi imza.
Vekil tayin ederiz isim soy isim irtibat bilgisi imza.

Binamızda VDSL altyapı bulunuyor. Fiber başvurusu için dilekçe yazacaktım ama yazıdaki kırmızı bölümlerdeki bağlı olduğumuz erişim planlama birimini ve abone numaraları gibi bilgileri nereden veya kimden öğrenebilirim? Bu arada CİMER'e konuyla ilgili şikayetimi yazdım, BTK'ya iletilmiş. İşlemlerin hızlanması için gereken başka bir şey var mı?

Binamızda VDSL altyapı bulunuyor. Fiber başvurusu için dilekçe yazacaktım ama yazıdaki kırmızı bölümlerdeki bağlı olduğumuz erişim planlama birimini ve abone numaraları gibi bilgileri nereden veya kimden öğrenebilirim? Bu arada CİMER'e konuyla ilgili şikayetimi yazdım, BTK'ya iletilmiş. İşlemlerin hızlanması için gereken başka bir şey var mı?

Site ya da bina yöneticisiyle konuş önce belki o ilgileniyordur fiber getirtmek için.

Site ya da bina yöneticisiyle konuş önce belki o ilgileniyordur fiber getirtmek için.

Bizim yöneticiyle konuştuk ama adam ADSL bağlı olduğu zaman bile fiber var deyip geri yollamıştı. Yetkililerle konuştum yönetici yerine benim de başvuru yapabileceğimi söylediler.

Aynen öyle. Satacak adam olmadıktan sonra babasının hayrına mı döşesin fiberi.
Binadakilerden imza toplayıp öyle başvuru yapmayı planlamıştım ve izlediğim birkaç videoda fiber hat bağlı olan binalarda isteyen ADSL veya VDSL kullanmaya devam ediyorlardı.

Bağlı olduğunuz müdürlüğü şu sayfadan bulabilirsiniz: Ofis ve Mağaza Arama | Türk Telekom

Diğer bilgileri de imza atan kişilerden almalısınız. Abone numarası, iletişim bilgisi gibilerini. Ama zaten bunlar şart değil. Ben kimsenin abone numarasını almamıştım dilekçeye. Hiçbir sorun çıkmamıştı. Süreci anlattığım konuyu okuyabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Sizin yazınızı daha önce okumuştum. Bugün yöneticiyle konuşup dilekçeyi vermeye gideceğim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı