Altyapısız binaya airfiber internet mi yoksa Super/Redbox mı?

Yani memnunum açıkçası. Zaten çekim sıkıntısı olmayan bir yerde oturuyorum. İşte fiyat tuzlu maalesef.

Hocam bende de Superbox var. İnanmayacaksınız ama sürekli 0.20 Mbps download veriliyor. Delirmeme az kaldı. Türk Telekom da eve gelip baktığında "altyapınız yok o yüzden internet bağlatamayız" dedi. Şu an sarıkayanet denilen bir airfiber servis yapan bir yer var ama adını hiç duymadım güvenemiyorum.

AirFiber en mantıklısı. İlk başta ödenen cihaz ücreti yüksek gelebilir fakat uzun vadede ödediğiniz ücreti geri alırsınız. Superbox gibi sistemlerde; her ne kadar kurumsal firmayız deseler de sorunlarını çoğunlukla kendiniz çözmeniz gerekiyor.
Ailem Superbox'a daha yakındı. Bir de airfiber için yönetici izni vs. ugrasmayalim dedik.
Hocam bende de Superbox var. İnanmayacaksınız ama sürekli 0.20 Mbps download veriliyor. Delirmeme az kaldı. Türk Telekom da eve gelip baktığında "altyapınız yok o yüzden internet bağlatamayız" dedi. Şu an sarıkayanet denilen bir airfiber servis yapan bir yer var ama adını hiç duymadım güvenemiyorum.
Üzüldüm adınıza. Çekim kalitesi kötü bir yerde mi oturuyorsunuz?

Evet, airfiberde de herkese güven olmuyor.

Ailem Superbox'a daha yakındı. Bir de airfiber için yönetici izni vs. ugrasmayalim dedik.

Üzüldüm adınıza. Çekim kalitesi kötü bir yerde mi oturuyorsunuz?

Evet, airfiberde de herkese güven olmuyor.

Ne yapacağım bilmiyorum. Bence hem çekim kalitesi kötü bir yer hem de dandik ZTE modem yüzünden ama airfibere geçmeye değer mi bilmiyorum.

Ne yapacağım bilmiyorum. Bence hem çekim kalitesi kötü bir yer hem de dandik ZTE modem yüzünden ama airfibere geçmeye değer mi bilmiyorum.
Hocam merhaba 2 yıl öncenin konusu fakat bir sorum olacak. Bende magnet kullanıyorum fakat yaşadığım yerin çekim gücü çok kötü olduğu için senin gibi bağlantı kopmaları vs. yaşıyorum. Siz ne yaptınız?
Bir arkadaşım Vipnet'in 20download 10upload tarifesini önermişti çanak ile bağlantı yapıyor oda fakat çanak interneti direkten alıyormuş direk ile aramda 50-60m mesafe var
Siz ne yaptınız? bana ne önerirsiniz?

Hocam merhaba 2 yıl öncenin konusu fakat bir sorum olacak. Bende magnet kullanıyorum fakat yaşadığım yerin çekim gücü çok kötü olduğu için senin gibi bağlantı kopmaları vs. yaşıyorum. Siz ne yaptınız?
Bir arkadaşım Vipnet'in 20download 10upload tarifesini önermişti çanak ile bağlantı yapıyor oda fakat çanak interneti direkten alıyormuş direk ile aramda 50-60M mesafe var.
Siz ne yaptınız? Bana ne önerirsiniz?

Şu an için Superbox devam ediyor ama 200GB kotası olduğu için köşede duruyor. Altyapı talebime karşılık gelmediği için ben de Vodafone sınırsız mega paket aldım öyle iade ediyorum. Şansınız varsa vipnete yönelin derim ama bağlantı hızı ve ping stabil olmayabilir.

Şu an için Superbox devam ediyor ama 200GB kotası olduğu için köşede duruyor. Altyapı talebime karşılık gelmediği için ben de Vodafone sınırsız mega paket aldım öyle iade ediyorum. Şansınız varsa vipnete yönelin derim ama bağlantı hızı ve ping stabil olmayabilir.
Vipnete yönelirim yönelmesine fakat valorant oynuyorum ve ms çok önemli benim için. Bide magnetteki gibi vipnette de bağlantı kopmaları yaşanmıyor değil mi? Çanaktan bağlantı olduğu için yaşanmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı