Altyapısız internet önerileri

Baristik

Femtopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni taşındığım binada boş port olmamasından ötürü altyapısız internet alternatifleri arıyorum, Superbox ile ilgili çok şikayet duyduğumdan ve bizde 4.5G'nin zaman zaman çekmemesinden dolayı almak istemiyorum. Uzaynet ile de iletişime geçtim fakat en erken 20 gün sonra gelebileceklerini söylediler. YKS öğrencisi olduğum için en kısa sürede internet bağlatmak istiyorum ve bu sene oyun oynamayı da düşünmüyorum o yüzden ping sıkıntı değil 720p 2X veya 2.5X video izleyebileyim yeter. Herhangi başka bir öneriniz var mıdır?

Superbox için çok şikayet de vardır ama çok memnun kalan da vardır hizmet, kalite olarak. 4.5G çekmiyor dediğiniz hatlar Turkcell mi?

Superbox için çok şikayet de vardır ama çok memnun kalan da vardır hizmet, kalite olarak. 4.5G çekmiyor dediğiniz hatlar Turkcell mi?
Anlık olarak Turkcell ile 4.5G full çeken bir yerden yaptığım hız testinin sonuçlarını paorum
Turkcell hat kullanan bir telefonda az önce yaptığım testin sonuçları bunlar:

Anlık olarak Turkcell ile 4.5G full çeken bir yerden yaptığım hız testinin sonuçlarını paorum

Turkcell hat kullanan bir telefonda az önce yaptığım testin sonuçları bunlar:
akşama doğru internet bazen site bile açmıyor 1-2mbps civarlarında takılıyor

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-29_145622419.png
    resim_2023-07-29_145622419.png
    160,1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Geri
Yukarı