Altyapısız yerde kullanılabilecek internet önerisi

Yusuf Emir12

Centipat
Daha fazla  
Benim oturduğum yerde altyapı her evde var ama benim evime altyapı gelmiyor. 2 aydır falan bekliyorum ve internet sağlayıcısı kayıt oluşturduğunu söyledi ama muhtemelen onların gelmesi zaten 1 yıl bile sürer. Altyapısız kullanabileceğim bir internet türü var mı? (Superbox hariç, çok pahalı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt oluşturduğunu söyleyen ISS Millenicom mu? Eğer öyleyse bir tanıdığıma 1 aya kalmadan port açmışlardı.

Turkcell'in Superbox'ı ve Vodafone'un Redbox'ı haricinde de alternatifleriniz var. Bu ikisine göre de daha iyiler. Yerel kablosuz internet sağlayıcılarını araştırın. Bu tür sağlayıcılar genelde bir ilçeye merkez açar ve o ilçede kablosuz internet sağlarlar. Uydu internet desem daha iyi anlaşılır. Red ve Superbox taahhütlüdür. Fakat bu uydu internetler genelde taahhütsüz olurlar. Bunlara bakın derim. Memnun kalmazsanız, Box'lara kıyasla daha az şey kaybedersiniz.

Turkcell'in Superbox'ı ve Vodafone'un Redbox'ı haricinde de alternatifleriniz var. Bu ikisine göre de daha iyiler. Yerel kablosuz internet sağlayıcılarını araştırın. Bu tür sağlayıcılar genelde bir ilçeye merkez açar ve o ilçede kablosuz internet sağlarlar. Uydu internet desem daha iyi anlaşılır. Red ve Superbox taahhütlüdür. Fakat bu uydu internetler genelde taahhütsüz olurlar. Bunlara bakın derim. Memnun kalmazsanız, Box'lara kıyasla daha az şey kaybedersiniz.
Mesela hangi firmalar uydudan internet veriyor? Teşekkürler.

Geri
Yukarı