Always on Display'de bildirim içeriği görüntüleme var mı?

roser137

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
iPad tablet kullanıyorum. Bildirim geldiğinde bildirim içeriği ile birlikte ekran 5 saniye açılıp kapanıyor. Müdehale etmeden bildirim içeriğini görebiliyorum.

Samsung'ta bildirim gelince always on display aktifleştirme var. Fakat bildirim içeriğini göremiyorum. Bildirim içeriğini görebilmek için yapabileceğim bir ayar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad tablet kullanıyorum. Bildirim geldiğinde bildirim içeriği ile birlikte ekran 5 saniye açılıp kapanıyor. Müdehale etmeden bildirim içeriğini görebiliyorum.

Samsung'ta bildirim gelince always on display aktifleştirme var. Fakat bildirim içeriğini göremiyorum. Bildirim içeriğini görebilmek için yapabileceğim bir ayar var mı?
AOD sırasında sadece simgeleri gösteriyor. İçeriği görmek için ekranı açmalısınız.

Ayarlar > Bildirimler'den kısayı seçtiniz mi?
Ayrıntılı olarak ayarlı
AOD sırasında sadece simgeleri gösteriyor. İçeriği görmek için ekranı açmalısınız.
AOD yerine ekranı tam aç, bildirim içeriğini de göster şeklinde bir ayar var mı? iPad'deki gibi bildirim gelince göstersin sonra ekran kapansın istiyorum.

Telefonu elime almadan masayken twitter haber bildirimlerini okumak için kullanmayı düşünüyorum.

Ayrıntılı olarak ayarlı

AOD yerine ekranı tam aç, bildirim içeriğini de göster şeklinde bir ayar var mı? IPad'deki gibi bildirim gelince göstersin sonra ekran kapansın istiyorum.

Telefonu elime almadan masayken Twitter haber bildirimlerini okumak için kullanmayı düşünüyorum.

Ayarları o kadar detaylı bilmiyorum. Ama öyle bir özelliğin olması lazım. Biraz araştırabilirsiniz.

Bildirim gelince ekranın tamamen açılması konusunda bir ayar var mı bilmiyorum ancak Ayarlar - Bildirimler - Kısa'yı seçtikten sonra Kısa açılır pencere ayarlarına girip ve Ekran kapalıyken gösterir'i açarsan (gayet açık) ekran kapalıyken de bildirimleri görebilirsin kral.

Bildirim gelince ekranın tamamen açılması konusunda bir ayar var mı bilmiyorum ancak Ayarlar - Bildirimler - Kısa'yı seçtikten sonra Kısa açılır pencere ayarlarına girip ve Ekran kapalıyken gösterir'i açarsan (gayet açık) ekran kapalıyken de bildirimleri görebilirsin kral.
Bu özelliği de açtım ama hala bildirim geldiğinde ekran açmıyor. Bu kadar temel bir özelliğin olmaması üzücü :( .

İçeriği göstermeyi de geçtim bildirim geldiğinde tepki verse yine iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı