AM radyo ile 108.0'dan sonrasını dinleme

İyi güzel de hocam 108'den sonrasını ne yapacaksınız?
Bir şey çalmayacak.
Eğer elinizde verici varsa o da desteklemez.

@Katirant

Hollanda Twente Üniversitesi'nin internete açık telsizi. Buradan 0 kHz ile 30.000 kHz arası yayın yapan tüm radyo, askeri yayınlar, UVB76 gibi sırrı çözülememiş Rus buzzer istasyonları, Çin, Amerika FM radyoları, amatör telsizcilerin konuşmaları, halka açık frekans aralığında konuşulanları, mors alfabesi ile görüşme sağlayan yayınları günün değişik saatlerinde birçok frekansa ulaşacak şekilde üstelik CW, LSB, USB, AM, FM, AMSync çeşitlerini kullanarak dinleyebilirsin.

@Katirant

Hollanda Twente Üniversitesi'nin internete açık telsizi. Buradan 0 kHz ile 30.000 kHz arası yayın yapan tüm radyo, askeri yayınlar, UVB76 gibi sırrı çözülememiş Rus buzzer istasyonları, Çin, Amerika FM radyoları, amatör telsizcilerin konuşmaları, halka açık frekans aralığında konuşulanları, mors alfabesi ile görüşme sağlayan yayınları günün değişik saatlerinde birçok frekansa ulaşacak şekilde üstelik CW, LSB, USB, AM, FM, AMSync çeşitlerini kullanarak dinleyebilirsin.
Tamamdır teşekkür ederim.
@Katirant

Ben birkaç saattir bununla uğraşıyorum ama nerdeyse hiç konuşmaya rastlamadım sizce bu normal mi?
Hocam onun için kerem gök diye bir kanalda yöntem vardı bakın isterseniz.

Kerem Gök'ü 3 yıldır takip ediyorum. Onun söyledigi yöntem için amatör telsizci olmam gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı