AM3+ AM4 sokete olur mu?

Piyasadaki çoğu soğutucu neredeyse bütün işlemcilere oluyor. Sadece anakarta takılan aparat değişiyor vs. Bence olur. Soğutucudaki gerekli modifikasyonları kendiniz yaparsınız. Gerekli ölçümleri yapıp kendiniz bir şeyler uydurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu bir izleyin, aklınızda elbet bir şeyler canlanacaktır.

Desteklemediğini bende biliyorum. Bu yüzden konu açtım bir şekilde uydurulabilir mi diye. Bunu danışmak istedim sizlere. Olması imkansız mıdır?

İmkansızı başarmak biraz zaman alır.

Bir örnek daha İntel soğutucular için montaj kiti gibi bir şey. Bunun AM4 versiyonunu bulup alabilirsin. Şimdi buradan çok yardım edemiyorum ama soğutucu yüzeyini işlemciye değdirmek değil mi olay? Anakartın arkasına 4 pul 4 vida bir şekilde bir şeyler uydurulur.

İmkansızlık insana icat yaptırır.

Son düzenleme:
Hocam bu konuda bana yardım eder misiniz? Ciddi anlamda soru işaretlerim var işlemciyle anakartı elime almak istemiyorum çok mutlu olurum.
Piyasadaki çoğu soğutucu neredeyse bütün işlemcilere oluyor. Sadece anakarta takılan aparat değişiyor vs. Bence olur. Soğutucudaki gerekli modifikasyonları kendiniz yaparsınız. Gerekli ölçümleri yapıp kendiniz bir şeyler uydurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu bir izleyin, aklınızda elbet bir şeyler canlanacaktır.

İmkansızı başarmak biraz zaman alır.

Bir örnek daha İntel soğutucular için montaj kiti gibi bir şey. Bunun AM4 versiyonunu bulup alabilirsin. Şimdi buradan çok yardım edemiyorum ama soğutucu yüzeyini işlemciye değdirmek değil mi olay? Anakartın arkasına 4 pul 4 vida bir şekilde bir şeyler uydurulur.

İmkansızlık insana icat yaptırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı