AM3+ anakart için en iyi chipset

mytr06

Hectopat
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi amd anakartlarlarının chipsetleri hakkında pek bir fikrim yok. En güncel ve en overclocka yatkın chipset hangisidir ve fx8350 için z87 g43 performansı verebilecek anakart hangisidir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet var, ama bu chipsetlerin en iyi ne ve nasıl anlaşılıyor ? Çok karmaşık. Bu nedenden dolayı 4670k almayı düşünüyodum. Bilmeden anakart almayayım takoz çıkar kitlerler bana diye. AMD anakartlarda bu sayı-harf dizisinin anlamı varmı en iyisi hangisi?

İlk Anakart fm2, am3+ nasıl destekleyecek? 2. Anakartı biliyorum ama chipsetleri bilmiyorum. Amd Anakartlar, İntel anakartların chipsetlerinden çok karmaşık.

990FXA anakartı sıcak havalarda 40-48 arası çalışır,ama military class olduğu için OC de sağlam performans verir. Anakartlar hakkında da bilgin varsa ve bios kullanabiliyosan alınır derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı