AM3+ işlemci önerisi

Anlaştım dediğim işlemci bu.
Acıkcası fiyatı görünce kahkaha attım lakin şahıs işlemciyi 2015-2019 yılları arasında kullandığını hiç O.C yapmadığını ve termal macununu sürekli değiştirdiğini söyleyince biraz ikna oldum. Bulduğun sahibinden linkini rica edebilir miyim?

Sahibinden'de FX 9590 yazdım en üstte o cikiyor Izmit'den.

970 ve 990 diye ayrılıyorlar.
Boşa yatırım yapmayın. 6 çekirdeği satıp, 8 çekirdek alsanız bile oyunlarda 10-15 anca oynuyor. Tamamen işlemci, anakart ve ram'i satıp ryzen 5 1600 af, 8GB ve ya 16GB RAM, B450M-K ASUS alın.

970 ve 990 diye ayrılıyorlar.
Boşa yatırım yapmayın. 6 çekirdeği satıp, 8 çekirdek alsanız bile oyunlarda 10-15 anca oynuyor. Tamamen işlemci, anakart ve ram'i satıp ryzen 5 1600 af, 8GB ve ya 16GB RAM, B450M-K ASUS alın.
evet sanırım öyle yapıcam. ve hatırlatman içinde teşekkür ederim ^^. Gerçekten anakartım fx-8350 ye kadar destekliyormuş.

Yani SSD+HDD+600W PSU ya da sahibim. Gerçekten o parçaları yenilememek aptallık olur.

Arkadaşlar tabii haklılar. Siz neden islemci yenilemek istediginizi spesifik belirtmediginiz icin sordugunuz soruya istinaden cevap yazdim. kimisinin durumu el vermiyor. Tabi FX islemci almak bu saatten sonra para kaybi direk. Belki gecici olarak islemciniz bozuldu da yerine bakiyorsunuz diye dusunmustum.

Bir tane B450, G.Skill 2x8 3200 RAM ve 1600 AF ya da cikabiliyorsaniz 3300X.

Yeni konular

Geri
Yukarı