AM3+ ve AM4 uyumlu soğutucu önerisi

Spongeboimebob

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe: 500TL

2021'in başında yeni PC toplamayı düşünüyorum. An itibariyle FX6300 işlemcim var ve eski soğutucum bozulduğu için stok soğutucum var elimde ve masayı titretecek derecede ses yapıyor.
İleride yeni kasa topladığımda onunla da uyacak ve bana oyun oynarken kasanın aşağıda olduğunu unutturacak kadar sessiz bir soğutucuya ihtiyacım var.

Arctic 34 eSports Duo istiyordum ama AM3+ uyumlu değil galiba. MSI Core Frozr S bakıyorum ama çift fanlı değil ve soğutma bloğu da çok büyük gelmedi ses yapar mı acaba? Scythe Fuma 2 de hoşuma gitti ama stoğu yok hiçbir yerde. Scythe Mugen 5 nasıldır acaba?

Son düzenleme:
4700X muhtemelen mükemmel bir RGB soğutucu ile gelir. Eğer ihtiyacınız var ise FX6300 için uygun yollu idarelik bir soğutucu alın derim.

4700X muhtemelen mükemmel bir RGB soğutucu ile gelir. Eğer ihtiyacınız var ise FX6300 için uygun yollu idarelik bir soğutucu alın derim.
Haklısınız. Bu durumda ramtech gibi dandik çinli bir şey mi almalıyım yoksa önerdiğiniz gibi eli yüzü düzgün bir soğutucu mu?

Aslında overclocktan falan pek anlamadığım için o kadar da kötü değil 😁 120mm AiO ile %100 yükte 45 derecenin üzerine çıkmıyordu hiç 🙂 Teşekkür ederim zamanınızı ayırdığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı