AM4(3600x) 800TL sessiz soğutucu önerisi

berkke1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 3600X işlemcim için sessiz çalışan bir soğutucu arıyorum. OC vs. yapmıyorum sessiz çalışacak stok soğutucudan daha iyi soğutacak maksimum 700-800TL civarında bir soğutucu arıyorum.
SE-214-XT - RGB stokunun 1-2 hafta içinde yenileneceğini söylemişler(anakartta ARGB girişi kalmadı) eğer 1-2 gün içinde düzgün bir şey bulamazsam bunu bekleyeceğim.
Ayrıca Dark Freezer x123 soğutucusunu da almayı düşündüm ancak anakarta montaj ederken çok sıkıntı yaşayan arkadaşlar olmuş.

Bu iki soğutucuya benzer ve neredeyse çalıştığını fark etmeyeceğim kadar sessiz bir soğutucu arıyorum. Bütçe 200TL kadar oynayabilir ancak soğutucu fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur.

Kasam: Aerocool Airhawk Duo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başılığı admin mi düzenledi? Ayrıca SE-214-XT bence yeterli ve gayet iyi. Başka model olarak da Deepcool AK400 veya AG400 modellerine de bakabilirsiniz.

Başılığı admin mi düzenledi? Ayrıca SE-214-XT bence yeterli ve gayet iyi. Başka model olarak da Deepcool AK400 veya AG400 modellerine de bakabilirsiniz.
Evet bir yanlışlık olmuş sanırım, önerdiğiniz soğutucuya daha önce denk gelmemiştim teşekkürler. AG400 modelini listeme ekledim.

Aynı şekilde AM4 için soğutucu arayıp bu konuya yolu düşen arkadaşlar için yazıyorum.
SE-214-XT soğutucusunu aldım ve çok memnunum.
Ses olarak hiç duyulmuyor desem yalan söylemiş olmam, ayrıca 3600x'in stok soğutucusu(wraith spire) ile prime95 testi yaptığımda 90-91 dereceleri görürken şu an SE-214-XT ile aynı testte maksimum 83 dereceyi görüyorum ve tekrar belirtmek istiyorum wraith spire'a göre çok sessiz çalışıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı