AM4 anakart tavsiyesi

Bütçe
4000 TL
4 adet bellek yuvası + Wi-Fi.

Wi-Fi'a gerek var mı? Wi-Fi yerine farklı şeylere para harcayan bir anakart almak daha mantıklı olmaz mı?

Bütçeyi 4K yazmışsın, bende 3.6K'lık anakart önerdim.
Fiyatını değilde Wi-Fi'a gerek var mı diye sormuştum. Sonuç olarak diyelim ki bu anakart için 4K bütçeleri var, Wi-Fi koydular sallıyorum 1K tutuyor, geriye harcanacak 3K kalıyor. Ancak atılan Gigabyte B550 anakartında Wi-Fi yok, bütçeleri 4K dersek Wi-Fi'a bütçe ayırmıyorlar, ve MSI markasının Wi-Fi'a ayırdığı bütçeyi malzeme kalitesi, farklı teknik özelliklere vs. harcamaları gerekiyor. Ama B550 o bütçeyi bunlara harcamış mı, onu mu alayım bunu mu diye sordum. Teşekkürler.

Fiyatını değil de Wi-Fi'a gerek var mı diye sormuştum. Sonuç olarak diyelim ki bu anakart için 4K bütçeleri var, Wi-Fi koydular sallıyorum 1K tutuyor, geriye harcanacak 3K kalıyor. Ancak atılan Gigabyte B550 anakartında Wi-Fi yok, bütçeleri 4K dersek Wi-Fi'a bütçe ayırmıyorlar, ve MSI markasının Wi-Fi'a ayırdığı bütçeyi malzeme kalitesi, farklı teknik özelliklere vs. harcamaları gerekiyor. Ama B550 o bütçeyi bunlara harcamış mı, onu mu alayım bunu mu diye sordum. Teşekkürler.

Eğer Ethernet kablosu takacaksanız Wi-Fi kartına gerek yok.

Fiyatını değilde Wi-Fi'a gerek var mı diye sormuştum. Sonuç olarak diyelim ki bu anakart için 4K bütçeleri var, Wi-Fi koydular sallıyorum 1K tutuyor, geriye harcanacak 3K kalıyor. Ancak atılan Gigabyte B550 anakartında Wi-Fi yok, bütçeleri 4K dersek Wi-Fi'a bütçe ayırmıyorlar, ve MSI markasının Wi-Fi'a ayırdığı bütçeyi malzeme kalitesi, farklı teknik özelliklere vs. harcamaları gerekiyor. Ama B550 o bütçeyi bunlara harcamış mı, onu mu alayım bunu mu diye sordum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı