Alıcı AM4 anakart ve/veya 5600G

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım için arıyoruz. Ayrı ayrı ya da birlikte alabiliriz. RAM-SSD ya da komple kasa halinde satmak isteyen arkadaşlar için de kendisine danışırım. Garanti-kutu gerek yok. İstediğiniz fiyat ile birlikte yorum yazınız.

B550-A Pro Kutu fatura garantili 1 yıllık sayılır. R7 3700X ile kullanıyorum. 3000.

5600G veya daha düşük bir APU ile kullanılacak hocam o anakart fazla kaçar.
Doğrudur. İleride 5800X falan alırsa sonuna kadar işini görecek bir anakarttır yine de. 16X4 GB ram'a kadar da alır yine de tercih sizin <3

Doğrudur. İleride 5800X falan alırsa sonuna kadar işini görecek bir anakarttır yine de. 16X4 GB ram'a kadar da alır yine de tercih sizin <3
Anakart ve işlemci parasına 5500-Anakart ve 1660/Super alabilecek bir bütçeye çıkıyor hocam sizin anakartı alırsa :D Biz daha çok anı kurtarmalık bir sistem, e maddiyattan dolayı da APU arıyoruz.

Ek yorum: Mini-itx anakartlar ayrıca değerlendirilecek arkadaş custom bir kasa yapma planında el işi.

2400g ve de b450m s2h bulunuyor elimde. İlgilenir misiniz ?
Hocam sadece B450M fiyatı nedir ya da ikisini birlikte ne kadar yapabilirsiniz? Yorumunuzu ileteyim arkadaşa.

Hocam sadece B450M fiyatı nedir ya da ikisini birlikte ne kadar yapabilirsiniz? Yorumunuzu ileteyim arkadaşa.
İkisi de 4+ senelik. 2018 kasımda alındı. İşlemcinin kutusu yok, soğutucusu var, anakartın rgb sini çalıştıramamıştım çalışmıyor olabilir çalışıyor da olabilir, kutu/ aksesuar tam. Faturaları bulabilirim ama garantileri bittiği için pek önemi yok. 2700/ 2800 gibi bir şey düşünüyordum ikisi için. İlgilenirseniz aerocool vx plus 400w modeli de bulunuyor elimde. Aynı tarihte alındı fanından biraz ses çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı