AM4 braketi nereden temin edebilirim?

DemirBey-DLive

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
OyunTakas20
Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 2600 işlemcim var ve kule tipi soğutma alacağım fakat satılan tüm ürünlerin tırnaklı olduğunu görüyorum, benim şu anki soğutucum Wraith Spire ve yalnızca 4 civatası var, onlar da anakartın arkasında kare bir metal parçaya sıkılıyor. Benim almak istediğim ürün Dark Freezer X94RD, görsellerine baktığımda parça tırnaklı. Bu soğutucuyu takmak için almam gereken malzemenin tam olarak adı nedir? AM4 braket diye arıyorum fakat hiçbir şey çıkmıyor maalesef.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim o arkadaki plaka custom soğutmalar için gerekli değil. Yani sadece soğutmayı anakarta takmanız yeterli. O plakayı da kutuya kaldırırsınız.

Merhaba, anakartınızın kutusuna koymadınız mı o parçayı? eğer çöpe attıysanız Aliexpress'te dün denk gelmiştim.

Anakart kutusunu atmadıysanız çıkardığınız parçalar orada olabilir. Anakartın kendi orijinal ayaklarını kullanacaksınız. Eğer o parçaları saklamadınız ve attıysanız bilgisayarcıları dolaşın. Elinde fazla olan birisini bulursanız oradan alırsınız.

Anakart kutusunu atmadıysanız çıkardığınız parçalar orada olabilir. Anakartın kendi orijinal ayaklarını kullanacaksınız. Eğer o parçaları saklamadınız ve attıysanız bilgisayarcıları dolaşın. Elinde fazla olan birisini bulursanız oradan alırsınız.

Katılıyorum, belki birisi hurdaya kaldırmış olabilir dolaşmakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı